2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مرغ و با پیاز و ادویه و نمک بزار آبپز شه آبش زیاد نمونه بهتره بعد مرغا رو در بیار بزار یکم خنک شه تو تخم مرغ بغلتون بعد آرد بزن و سرخ کن خیلی خوشمزه میشه به شرطی ک آردت خوشمزه باشه آرد هاتی کارا خیلی خوش طعمه بعدم گلها

من فقط فیله سوخاری درست می کنم میزارم با نمک فلفل سیر رنده شده یا پودر سیر مزه دار شه بعد یکی دوساعت یه ظرف آب و یخ میزارم تو یه ظرف دیگم آرد و با مخلوط پودر سوخاری هاتی کارا می ریزم بعد باید سه بار هی بزنیش تو آرد دوباره بزید تو آبو یخ با دستتون روی فیله رو یه جوری بمالید که حالت پولک پولک بگیره بعدم سرخ کنید تو روغن غوطه ور این میشه فیله استریپس

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
من فقط فیله سوخاری درست می کنم میزارم با نمک فلفل سیر رنده شده یا پودر سیر مزه دار شه بعد یکی دوساعت ...

عزیزم اینجوری پودر به مرغت میچسبه ؟ از من همش میریزه. خیلی بد میشه. این پودی ک میگین در دسترسم نیست. چه ادویه هایی داره ک مثلا ب پودر ساده بزنم؟

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
عزیزم اینجوری پودر به مرغت میچسبه ؟ از من همش میریزه. خیلی بد میشه. این پودی ک میگین در دسترسم نیست. ...

اره با آب و یخ کامل میچسبه اصلا نیاز به تخم مرغ نیست سه بار اینکارو تکرار کنید بعد مشتاتونو پر از آرد کنید به دو طرف فیله بمالید حالت پولکی میشه که تو فست فودیا هست به آردتونم نمک فلفل  زردچوبه آویشن پودر سیر اضافه کنید

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706