2733
2734
عنوان

بچه 7 ماهه،غذا.نظربديد لطفا

409 بازدید | 48 پست

سلام دوستان

پسرم 7 ماهشه ك پنج ماه و خورده شروع كردم غذا دادن اول لعاب بعد فرني بعد حريره الانم سوپ

26 اسفند واكسن 6 ماهگيشو زده

بهداشت گف موندگاري فرني و حريره3 ساعتهو سوپ6 ساعت.شماهخ ايجور بودين،بيشترميشد استفاده نميكردين واسش؟؟؟

گف سوپ اول هويچ سيب و گوجه رنده شده بعد كم كم سبزيجات بعد پياز بعد مرغ بعد گوسفندي و عدس و ماش و اينا

چيزي راجب ميوه نگف،ميوه چي بدم بش؟؟؟

سوپ هم روزي2.3 وعده بش ميدم،

مثلا روزي چنبار سوپ و كنارش چنبار حريره بدم؟

هر اطلاعاتي غذايي داريد بم بگيد😍😘

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گوجه تا یکسال نده.سوپ هم با مرغ و سیب زمینی بدون هیچ ادویه نمک آماده کن.من هر چی میماند دور می ریختم ...

بمن گفتن رنده كن بده

اره بدون ادويه و نمك ميزارم

مثلا سوپ پسرم بيشتر از6 ساعت بمونه ميريزم،شمام اينجور ميكردين؟

من برا دوروزش درست میکنم نشنیدم این که گفتی را.واقعا ضررداره؟

والا بمن گفته بود بهداشت

ك فرني و حريره بيشتر از3 ساعت و سوپ بيشتر از6 ساعت نمونه

2738
والا بمن گفته بود بهداشت ك فرني و حريره بيشتر از3 ساعت و سوپ بيشتر از6 ساعت نمونه

نگفت به چه علت؟

من همینطوری به کاراخونم نمیرسم دیگه اگه بخوام هرروز هرروز درکنارغذا براخودمون برابچه هم درست کنم که نابود میشم.حداقل دوروز یه بار کمتراذیت میشم

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید
نگفت به چه علت؟ من همینطوری به کاراخونم نمیرسم دیگه اگه بخوام هرروز هرروز درکنارغذا براخودمون برابچ ...

منم كلي اذيت ميشم واقعا

گف زياد بمونه رشد ميكروب بالا ميره

من فرنی دادم..سوپ:سیب زمینی .هویج.یه کوچولو پیاز .کره..ولی شده شب درس کردم تو یخچال فرداشم دادم😥😥ن ...

والا من اول لعاب بعد فرني بعد حريره الان سوپ ك توش هويج سيب زمينيو گوجه رنده شده و رشته سوپ ميزارم.

اما صب درس ميكنم سه ساعت ايورا رو گاز خوب بپزه و ميدم بش بعد بخوام بدم ي مقدار وروميدازم گرم ميكنم ميدم

بيشتر از6 ساعت غذاش بمونه ديگه نميدم بش

2706