2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره تا همین سر شب هم داشت میگفت کارام داره ردیف میشه با خونوادمصحبت کردم تا دوماهی دیگه میتونیم ازدو ...

یعنی برا تو نزاشته 

وقتی انسان ها از خاک درست شدن این طبیعیه که کرم داشته باشن😎🤞🏻️
اره تا همین سر شب هم داشت میگفت کارام داره ردیف میشه با خونوادمصحبت کردم تا دوماهی دیگه میتونیم ازدو ...

کاراشا زیرع نظر بگیر یا ازش بپرس

ناراحت نشو ولی تنها چیزی,الان به ذهنم رسید اینه کا شاید برا یکی نوشته وه قبلا باهاش بوده

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
یعنی برا تو نزاشته 

فک نکنم اخه یه چند بارم این متنو که گفتن دوتا خط موازی بهم نمیرسند مگه یکی خودشو بشکنه گفتم من که خودمو شکستم ولی چرا بهش نرسیدم گفتن شاید اونم به سمت دیگری شکسته گزاشته بود

.............................
2738
ناراحت نشو ولی تنها چیزی,الان به ذهنم رسید اینه کا شاید برا یکی نوشته وه قبلا باهاش بوده

منم ذهنم به همین طرف رفت ولی اگه بود من قبلا میفهمیدم اخه خونواده هامون ازقبل همو میشناختند ودوست داداشم هم هست

.............................
از کارای دیگش معلوم نیست که یکی دیگه رو دوست داره ولی نمیدونم روم نمیشه ازش بپرسم

واا مگه میشه روت نشه بحثه یه عمر زندگیه واا🤨

منم ذهنم به همین طرف رفت ولی اگه بود من قبلا میفهمیدم اخه خونواده هامون ازقبل همو میشناختند ودوست دا ...

مگه هرکاری کرده تو زندگیش میاد جار میزنه..پسرا هزارتا رنگ دارن...بیشتر حواست باشه..اگه هنوز تو فکر یکی دیگه باشه سخته که بخوای کنارش زندگی کنی چون تا همیشه تو ذهنش میمونه..ببین محبت دنیا رو هم بکنی به کسی که قبلا عاشق یکی بوده و نتونسته باهاش چه کلامی چه رابطه ای ارتباط داشته باشه همیشه اون طرف تو ذهنش میمونه و عاشقشه...مکه اینکه جیز بدی ازش ببینه که از چشش بیفته..نظر شخصیمه..انشاالله که هرچی خیره پیش بیاد برات

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
2706