2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میتونم بدونم چرا یک انتخاب ولی توی دو سن مختلف؟ مگه چه فرقی داره؟ 

من دانشجو دکترام ..شغل سختی هم دارم ..الان مسئولیت زندگی هم دارم و شدیدا تحت فشارم ...تو 30 سالگی حداقل درسم تموم شده کامل و شغلم تو مرحله بهتری خواهد بود و زمان مناسب تری هم هست واسه مسئولیت داشتن ...الان واقعا به حدی خسته و درگیر میشم که روزهای عادی بیهوش میشم ساعت 8 😂😂😂

2738

18 بله به خواست خودم بود اما بابام بخاطر این که سنم کم بود خییییلی مخالف بود تقریبا به زور راضیش کردن اونم شرط کرد که دانشگاهمو ادامه بدم منم تا الان که 22 سالمه دارم ادامه میدم 🤓📚 اما اگه برگردم عقب ازدواج نمیکنم، همسرم خیلی اخلاقای خوبی داره اما یه کاری کرد که بدجوری از همه چی ناامیدم کرد 

تا یکسال اول خیلی احساس خوشبختی میکردم اما الان... 

هعععععی بی خیال اینم تقدیر ما بود 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
18 بله به خواست خودم بود اما بابام بخاطر این که سنم کم بود خییییلی مخالف بود تقریبا به زور راضیش کرد ...

همسرمنم دقیقا یکاری کرد ک نمیتونم ببخشم حتی فراموش کنم. روحم مرد.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
همسرمنم دقیقا یکاری کرد ک نمیتونم ببخشم حتی فراموش کنم. روحم مرد.

کاملا حالتو درک میکنم😓

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔