2726
عنوان

اقدام به بارداری در شرایط کرونایی

1033 بازدید | 49 پست

سلام من این ماه اقدام کردم. ولی همش میترسم بگن چه مادر بی فکری تو این وضعیت کرونایی اخه. ولی خوب سه ماه برنامه ریزی کرده بودم اسید فولیک و ویتامین و موکمل و چکاپ و ازمایش و چکاپ  دندونپزشکی و همه رو انجام داده بودم. ۳۴ سالمم هست و شاغلم بچه اولمه و ۷ساله ازدواج کردم و تازه برای اولین بار تصمیم به بارداری گرفتم و الانم به نظرم فرصت خوبی برای خونه موندن و استراحتم بود. به نظرتون اشتباه کردم تو این موقعیت کروناییی اقدام کردم؟؟؟؟

غربالگری و سونو روهم تو خونه انجام میدین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگن تا اردیبهشت ۶۰ درصد مردم کرونا میگیرن. اگر خدایی نکرده بگیرید مجبورید داروهای قوی مثل چرک خشک کن خیلی قوی مصرف کنید. خب اینا تو بارداری اصلا خوب نیست

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

من ماه پیش سقط داشتم الان ۹ روز از موعدم گدشته چرا؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

من اقدام بودم یکماهه دکتر گفته بخاطر تیروییدت فعلا دست نگهدار

این یکماه اقدام نبودم اما وقتی امروز پریود شدم مثل دیوونه ها گریه کردم 

من اگه تیروییدم بیاد پایین اقدام میکنم کار به کرونا ندارم دیگه دیوونه شدم

میدونم دیوانگیه اما ادامه میدم😩😩😩 

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

بیخیال عزیزم.توکل کن به خدا.تازه همین اولین بار که اوکی نمیشه.ایشالا تا دو ماهت کامل بشه این کرونام ریشه کن میشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2706