2733
2734

اوه اوه...من سر دخترم خیلی حساس بودم که حتما پسر باشه...سونو که گفت دختره ،یه دل سیر تو سونوگرافی و خیابون گریه کردم...چقدر خنگ بودم و پسر دوست 🤣🤣🤣

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچه ندارم ولی فکر میکنم اگر یه روزی بچه خواستم؛ پسر شد باهاش چیکار کنم؟

درواقع روحیاتم با مسائل و پرخاشگری و عصیان و روح پسرا سازگار نیست..یا با مسائلی مثل ختنه

هرچند اگر بفهمم پسره چیزی نمیگم و دیگه سکوت میکنم ولی امیدوارم ااگر بچه دار شدم دختر بشه انشالله

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2728

برام مهم نبود . هفته ۲۰ رفتم سونو فقط پرسیدم سالمه یا نه .اومدم بیرون شوهرم گفت واقعا نپرسیدی جنسیتو ؟ اینهمه راه اومدیم بپرس دیگه . برگشتم پرسیدم گفت پسره .

حس خاصی نداشتم . 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738

من تاقبل ازبارداری اولم خیلی دلم دخترمیخواست

چون بادخترسازگارترم...کلااینجوری ام

ولی زمانی که باردارشدم انقدربچه توشکمم برام عزیز بود که میگفتم فقط دلم میخوادسالم باشه...هرچی باشه پاره تنمه وبرام عزیزه....هرچندبرام جذاب بودبدونم بچم چیه

الانم که بچه دوممه باز همینطورم....دلم میخوادمثلا یکماه دیگه رفتم ان تی بدونم  جنسیت چیه ولی برام هیچ فرقی نداره دختروپسرش

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
من اره نظر خودم همیشه مهم بوده نه بقیه دختر دوست دارم چون غمش کمتره تربیتش راحت تره دوست داشتنی تره ...

عزیزم درسته نظر هر کسی قابل احترامه ولی چون تبادل نظره نظرمو میگم،باور کن اینایی که گفتی ربطی به جنسیت نداره و همش بستگی به تربیت خانواده داره

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

برام شدیدااا مهم بود و هست بچه اولم پسر بوده الانم باردارم و قلبا دوست دارم اینم پسر باشه و شعار اینکه نباید برات مهم باشه چرت و پرته یا دعا کن سالم باشه کسی دوست نداره خدایی نکرده بچش فلج باشه ولی صرفا اون چیزی ک دوست داره باشه پس چرت نگید سلامتی مهمه ولی جنسییت عشقیه هر کسی طالب یه چیزیه

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه

دوست داشتم بچه اولم دختر بشه دومی پسر 

نمیدونم چرا 

دوست ندارم مثلا دوتا دختر داشته باشم 

یا دوتا پسر 

ولی بازم هرچی خدا بزاره تو دلم با سپاس ازش تشکر میکنم 

البته یه دخمل دارم الان 

ولی کسایی که دوتا پسر دارم همیشه دلم براشون میسوزه 

میگم گناه دارن 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2706