2737
2734

از عصر تا حالا تب کرده یکسال و نیم هست 

قطره پاراکید بهش دادم الان بار دومه از عصر دادم بهش.آلان شد دمای زیر بغل 38.1 با دیجیتالی دارم میگیرم دارم میمیرم از نگرانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واي مث بچه من يه سال ونيمشه عصرتب كرده استامينوفن هم تازه دادم هنوزداره توتب ميسوزه نميدونم واسه دندونشه ياگلوش عفونت داره بايدشياف بزنمش

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
دارم دیوونه میشم خانمی 

عزیزم بچه رو پاشوره کن هوای اتاق گرم باشه لباساش در بیار با اب ولرم سرد نباشه اب ولرم پنج تا دستما اماده کن زیر بقل هاش کشاله ران و ردی شکمش بزار تا یک ربع بیست دقیقه بیارش پایین اگه نمیزاره حموم گرم کن لگن اب پر کن بشونش تو اون روبدنش اب بریز تبش بیاد پایین فقط محیط گرم باشه بچه مریض نشه یک ربع تا نیم ساعت تا تبش بیاد پایین

پسر گلم 
2738
واي مث بچه من يه سال ونيمشه عصرتب كرده استامينوفن هم تازه دادم هنوزداره توتب ميسوزه نميدونم واسه دند ...

گلم شما دمای بدنش چند ؟ علایم دیگه ای غیر از تب نداره ؟ قبلا هم برای دندون تب میکرد؟

گلم شما دمای بدنش چند ؟ علایم دیگه ای غیر از تب نداره ؟ قبلا هم برای دندون تب میکرد؟

اره يكم تب ميكرد٣٨

من بهش غذا دادم يه گوشه بي حال شد ديدم تاخوابش برده☹️همچنان هم داغه پاشويه هم كه نميزاره توخواب هم نميتونم ببرمش حموم تاصبح بايدحواسمون بهشون باشه بچم هروقت تب ميكنه حس ميكنم همش ميلرزه

من بهش غذا دادم يه گوشه بي حال شد ديدم تاخوابش برده☹️همچنان هم داغه پاشويه هم كه نميزاره توخواب هم ن ...

شما دمای بدن را گرفتی ؟ من الان باز گرفتم زیر بغل 38.4 هست. جیکار کنم خانمی.  

2706