2703
2553

خیلی میترسم نکنه کرونا گرفته.تب نداره ولی خیلی بیحاله سرفه هم خیلی کم داره ولی لوزه هاش شدید ورم کرده

شبا شیر گرم بده بخوره شربت سینه بچه از داروخونه بگیر بده بخوره سوپ درست کن زیاد اب گرم بده بخوره زیاد منم گلوم اینجوری بود خدارو شکر بهترم از ترسمم دکتر نرفتم

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبا شیر گرم بده بخوره شربت سینه بچه از داروخونه بگیر بده بخوره سوپ درست کن زیاد اب گرم بده بخوره زیا ...

همه ی اینارو میدم از داروخونه شربت چرک خشککنم گرفتم باهمینا خوب میشه ؟تبرمش دکتر؟

2720

کاش میگفتی چند سالشه

ببین با به چراغ قوه و یه دم قاشق ته حلقشو نگاه کن

ببین چرک سفید میبینی یا صرفا قرمزه

به نظرم شربت ازیترومایسین بخر بهش بده با شربت ایورا

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
کاش میگفتی چند سالشه ببین با به چراغ قوه و یه دم قاشق ته حلقشو نگاه کن ببین چرک سفید میبینی یا صرف ...

۴سالشه نگاه کردم ته گلوشو خط های سفید داره رو لوزه هاش معلومه چرکه الان داروخونه شربت ایراموکس۲۵۰ داده

همه ی اینارو میدم از داروخونه شربت چرک خشککنم گرفتم باهمینا خوب میشه ؟تبرمش دکتر؟

ن زیاد اب ولرم بده سوپ ولرم بده بخوره سرخ کردنی چیزای سرد اصلن نده یه هفته ای خوب میشه شربت سینه هر ۸ ساعت بده بخوره منم خوب شدم بعد یه هفته

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2714
۴سالشه نگاه کردم ته گلوشو خط های سفید داره رو لوزه هاش معلومه چرکه الان داروخونه شربت ایراموکس۲۵۰ دا ...

اموکسی نده

ازیترو. بده

هیچی نیست عفونت باکتریاله.به کرونا هم ربط نداره.الکی نترس

ازیترو و شربت ایورا بده خیلی زود خوب میشه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
اموکسی نده ازیترو. بده هیچی نیست عفونت باکتریاله.به کرونا هم ربط نداره.الکی نترس ازیترو و شربت ای ...

آزیترو شماره نداره؟مث اینکه آموکسی۲۵۰ اون چی؟بگم فقط آزیتروماسین بدین؟

2706