2737
2734
عنوان

سالگرد خواستگاری اولم

223 بازدید | 10 پست

یادش بخیر ۷سال پیش این موقع یه خواستگار برام اومد هی هم میگفتم من نمیخوام شوهر کنم هی مامانم میگفت بزار بیان یادش بخیر یه بسته کاکائو ایدینم اورده بودن😆

پسر همسایمون بود ده سال ازم بزرگتر بود الان بچه هم داره 

خداوکیلی اوج خواستگارای من تو بهاره لعنت به کرونا😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

سالگرد خواستگاری تا الان نشنیده بودم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بهار فصل جفتگیریه اخه🤣

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

☹️.  امروز روز چندم قرنطینه اس؟؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
منم یه خواستگار داشتم می گفت من میمیرم برات الان زنش پا به ماهه والا با این عشقاشون

نه بابا تجربه ثابت کرد این حرفا الکیه

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان