2726

بله

مواظب باش

زنعمو ي من باردار شد

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان چ کنم پس قرص اورژانسی هم نمیتونم بخورم بخاطرشیردادن

امکانش هست بدن زن بعد زایمان سریع امادگی برا بارداری داره ربطی به سزارین وطبیعی هم نداره  حالا انشاالله باردار نیستی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
تا۴۰ روزه 

خب 31 روزه که امروز 

یه ذره رعایت کن یه علتی داره این چهل روز ممنوعیت مراقب خودت باش 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
دل وجرات ندارم خانومی دیگه چیکارکنم عمدی نبود .امان از شوهر نفهم

عیبی نداره عزیزم من فکر نمیکنم باردار بشی اگر خونریزی داشته باشی که اصلا نمیشی نداشته باشیم درصدش خیلی کمه به هر حال الان قرصم نمیتونی بخوری پس استرس نداشته باش

عیبی نداره عزیزم من فکر نمیکنم باردار بشی اگر خونریزی داشته باشی که اصلا نمیشی نداشته باشیم درصدش خی ...

یه هفته س خونریزی ندارم بعضیا میگن تا۶ماه باردارنمیشه ادم یعنی درسته