2733
2734
عنوان

مک بوک

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 38 پست
پس از کجا متوجه میشن  اگه اینترنت باشه نمی فهمن  در چه صورتی متوجه نمیشن

مثلا توی شرکتی که کار می کنید برای بررسی مدارک بیان یا کسی گزارش بده. سرشون رو توی کامپیوتر آدم نمی کنن که!

آقا هستم 🍁 WLF

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا توی شرکتی که کار می کنید برای بررسی مدارک بیان یا کسی گزارش بده. سرشون رو توی کامپیوتر آدم نمی ...

یکی به من گفت اگه ویندوزت کرک باشه وصل کنی اینترنت میان میبرن چون ویندوز گزارش میده 

حالا وای بر اپل 

مرد هستم <--یه انسان احمق از جنگ و بیماری برای کشور خطرناک تر است من Shay_Patrickcormac سابق هستم May the Father of Understanding Guide us all 
نرم افزار غیر قانونی  قفل شکسته  بدون پول  مثل فتوشاپ

عزیزم ندارمش. اما یکی از قوانین اصلی شرکت اپل اینه که حق کپی رایت رو ممنوع اعلام کرده و اگه کسی نرم افزار کپی شده رو سیستمش نصب کنه در جا غیر فعالش میکنه. اگه ایران نباشی حتی میتوه بر علیه شما شکایت کنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یکی به من گفت اگه ویندوزت کرک باشه وصل کنی اینترنت میان میبرن چون ویندوز گزارش میده  حالا وای ...

میان دم خونه یا از توی کامپیوتر دستبند می زنن؟! این سرک کشیدن به زندگی خصوصی مردم و حتی بیزنس ها مال ایرانه. اینجا بنا بر اعتماد به افراد هست و البته همه هم رعایت می کنن. من خودم نیاز به نرم افزار داشته باشم از معادل های اوپن سورسشون استفاده می کنم، مثلا بجای همین فوتوشاپ از gimp استفاده می کنم و خیلی هم خوبه.

آقا هستم 🍁 WLF
2738
     میان دم خونه یا از توی کامپیوتر دستبند می زنن؟! این سرک کشیدن به زندگی خصو ...

پس خیالم راحت باشه نمی برن .... 

مرسی ازتون 

مرد هستم <--یه انسان احمق از جنگ و بیماری برای کشور خطرناک تر است من Shay_Patrickcormac سابق هستم May the Father of Understanding Guide us all 
من تا بحال موردی رو شاهد نبودم. البته عرض کردم که خودم هم اخلاقا چنین کاری نمی کنم چون واقعا هم نیاز ...

شما کانادا  هستید ؟

بله

یه سوال 

من برنامه نویسم 

اما حین تحصیل 

نمراتم خوبه 

امسال سال آخرمه ۱۲ هستم 

میتونم بیام کانادا برای تحصیل یا سربازی حتما میخواد ؟‌

اگر برای کار بیام چی ؟‌ نیرو کار متخصص (برنامه نویسی)‌ بازارش چطوره ؟؟‌

مایکروسافت شعبه داره اونجا ؟

یه سوال  من برنامه نویسم  اما حین تحصیل  نمراتم خوبه  امسال سال آخرمه ۱۲ هست ...

کانادا سربازی شما رو نمیخواد ولی برای رفتن از ایران پاسپورت می خواهید و پاسپورت گرفتن هم لازمه اش گرفتن کارت پایان خدمته.

برای تحصیل اگر بخواهید بیایید باید دو برابر ساکنین اینجا شهریه بدید. نیروی کار هم بخواهید بیایید،‌ باید سابقه کار قابل اثبات داشته باشید (حین تحصیل سابقه کار به حساب نمیاد). بازار برنامه نویسی خیلی خوبه، مخصوصا نود جی اس و پایتون و جاوا.

مایکروسافت هم شعبه داره ولی حالا این همه شرکت چرا مایکروسافت   

آقا هستم 🍁 WLF
کانادا سربازی شما رو نمیخواد ولی برای رفتن از ایران پاسپورت می خواهید و پاسپورت گرفتن هم لازمه اش گر ...

من خیلی دوست دارم تو مایکروسافت استخدام شم 

کاش بورسیه داشت کانادا 

2706