2733
2734
عنوان

بخشیدن خیانت همسر😔

17265 بازدید | 123 پست

سلام خانما .کسی هست که خیانت شوهرشو بخشیده باشه؟؟؟ چیکار کردین؟ چطوری شد؟ چطوری دارین زندگی می کنید؟ واقعا خوب شد؟؟ چطوری دوباره  میشه اعتماد کرد  چطوری باید ادبش کرد پشیمون بشه ...  یکم صحبت کنید راهنمایی کنید😔😔😔 من چت های شوهرمو دیدم با یه دختره. داغونم خیلی حالم داغونه. هم دوستش دارم هم دلم دیگه ازش بریده   ما ۱۱ ساله ازدواج کردیم ۲ تا بچه داریم همه چی خوب بود خونه ماشین تهیه کردیم باهم از صفر شروع کردیم حتی طبعمون یکیه . رابطه ی زناشیمون مطلوب بود راضی بود همیشه اخه چرا اینطوری کرد پس . من بخودم می رسیدم  زنی نبودم  بگم شوهرمو پس میزدم  توی خونه روی لباسم حساس بودم اخه چرا باید بهم خیانت کنه😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 هنوز بهش نگفتم  اون یه شهر دیگه میره سرکار انتقالی رفته ۳ ماهه مارو نتونست ببره . ولی توی این ۳ ماه رفت و امد میکرد 

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخشیدنی نیست مگر اینکه بری مشاوره و حساااابی دست و پاش رو. جمع کنی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
چطوری دست و پاشو جمع کنم؟؟؟

حق طلاقت بگیر حداقل... و مهریه رو بزار اجرا کارش اصلا اصلا اصلا قابل چشم پوشی نیست 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706