1711
1714

هر کی میخواد بگه

عوضش شما هم ۲ تا صلوات از طرف من بفرستین، جفتش هم برای امام حسین هم برای حضرت ابوالفضل العباس. 

تولدشونه🤩

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

من

☻You like normal??🤔 Fuck being normal...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1665

من

در حیرتم از مرام این مردم پست...                              از این جماعت زنده کش‌ مرده پرست....                       تا هست به ذلت بکشندش به جفا...                      تا مرد به حسرت ببرندش سر دست...           

دوستان هرکس میخواد ی پیام بذاره

لطفا اگه ب نیت جواب من لایک میکنین، از این ب بعد پیام بذارین❤

قبلیایی ک موضوع رو لایک کردن، براشون صلوات میفرستم

اما لطفا از این ب بعد هر کی میخواد پیام بده

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺
8

منم فرستادم برای تو

در حیرتم از مرام این مردم پست...                              از این جماعت زنده کش‌ مرده پرست....                       تا هست به ذلت بکشندش به جفا...                      تا مرد به حسرت ببرندش سر دست...           
منووومامانم

۴ تا فرستادم❤

فرستادم برات  منم بفرست تا شغل مناسبی پیدا کنم و به عشقم برسم

5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

🌱امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)مَن دعاِ لإخوانِه مِنَ المُؤمنین وَ المؤمناتِ و المُسلمین والمُسلماتِ وَكَّلَ اللهُ بِهِ عَن كُلِّ مؤمنٍ مَلَكاً یدعوله🌱 کسی که برای برادران و خواهران مؤمن و مسلمان خود دعا کند خداوند از طرف هر یک از آنان مَلَکی می‌گمارد که همواره برایش دعا نمایند. (وسائل، ج ٤، ص ١١٥٢)🌱اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عَافِيَتِكَ وَ صَبْراً عَلَى بَلِيَّتِكَ وَ خُرُوجاً إِلَى رَحْمَتِكَ🌱برای حاجت شما صلوات میفرستم.
1712