1735
1707

هر کی میخواد بگه

عوضش شما هم ۲ تا صلوات از طرف من بفرستین، جفتش هم برای امام حسین هم برای حضرت ابوالفضل العباس. 

تولدشونه🤩

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

من

🖤برا شادی روح مادربزرگم صلوات میفرستی دوست خوبم🖤...☻You like normal??🤔 Fuck being normal...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1760

من

در حیرتم از مرام این مردم پست...                              از این جماعت زنده کش‌ مرده پرست....                       تا هست به ذلت بکشندش به جفا...                      تا مرد به حسرت ببرندش سر دست...           

دوستان هرکس میخواد ی پیام بذاره

لطفا اگه ب نیت جواب من لایک میکنین، از این ب بعد پیام بذارین❤

قبلیایی ک موضوع رو لایک کردن، براشون صلوات میفرستم

اما لطفا از این ب بعد هر کی میخواد پیام بده

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺
1759

منم فرستادم برای تو

در حیرتم از مرام این مردم پست...                              از این جماعت زنده کش‌ مرده پرست....                       تا هست به ذلت بکشندش به جفا...                      تا مرد به حسرت ببرندش سر دست...           
منووومامانم

۴ تا فرستادم❤

فرستادم برات  منم بفرست تا شغل مناسبی پیدا کنم و به عشقم برسم

5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃
1651