2737
2734
عنوان

دست پسر یک سالم ب شدت سوخته لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 43 پست

پماد آلفا

البته به دكتر زنگ بزن و مشورت بگير

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ارد رو همون لحظه سوختگی باید میریخت بقیه چیزا هم مثل روغن کنجد وغیره برا بعداز درمان چند روزس چون عفونت خیلی بده اول درمان اولیه همون شامپو یا سرم ار داروخانه بگیره با پماد سوختگی وکاملا پوشیده بشه بعدا چیزای دیگه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سفیده تخم مرغ بزن

خودت♡ اومدی صداتو قربون:))) دِی دُخت^^ داروساز اینده مملکتمون هستم>_< عاشق کتاب زیست و گل و گیاه و غذا و لباس و عشقم هستم:)) در انتظار چاق شدن^_^ اگر دیوانگی کردم دلم خواست^^

🌺 به نام خدای بخشاینده 🌺

✅ جلسه سی و چهار :

9 : درمان سوختگی :

1⃣ : درمان سوختگیهای سطحی :

الف : مالیدن عسل

ب : ژل آلوورا مداوم

ج : سفیده تخم مرغ

د : سیب زمینی رنده شده

‼️ هرکدام از موارد بالا به تنهایی کافی است. ضمنا وقتی از عسل استفاده میکنید مانع تاول زدن و گوست اضافه آوردن میشود و در آینده هیچ ردی از سوختگی بجای نمیگذارد و ترمیم پوست سریعتر اتفاق می افتد . در ضمن به سرعت سوزش سوختگی را خوب میکند .

2⃣ درمان سوختگیهای عمقی :

استفاده از ترکیب 5 واحد روغن زیتون + 2 واحد عسل .

✳️ به جای روغن زیتون میتوان از کره گاوی یا روغن کنجد نیز استفاده کرد .

3⃣ درمان آفتاب سوختگی :

مالیدن روغن زیتون

✔️ جهت جلوگیری از آفتاب سوختگی و بعنوان ضد آفتاب میتوان از ژل آلوئه ورا یا روغن زیتون قبل از بیرون رفتن از منزل استفاده کرد.

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2738

من دخترم رو بهترین بیمارستان سوختگی گناوه بردم همینکارارو کرد البته سه پماد دیگه هم استفاده میکرد نمیدونم چیا بودن اما همین پماد سوختگی کافیه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
🌺 به نام خدای بخشاینده 🌺 ✅ جلسه سی و چهار : 9 : درمان سوختگی : 1⃣ : درمان سوختگیهای سط ...

تایید شده هست این نسخه

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
اورژانس جوا نمیدن دکتر هم نیست پمتد سوختگی گرفتم اما میترسم بزنم جای سوختگیش خیسه. بی قراری نداره

نترس با شامپو بچه بشور واب ولرم بعد با گاز خشک کن وبعد هم پماد رو بزن روش بعد گاز بزار روش وبا باند ببند فردا دوباره همینکارارو تکرار کن

شامپو بو داره خطر نداره

شامپو بچه بوژنه من استفاده میکردم اما تادر کل فقط گفتن شاممو بچه نه مشکلی نداره