2737
2734
نذر حضرت عباس کردم هرسال اربعین شعله زرد بپزم..اولیشو پختم..چند ماه بعد حاجت گرفتم..دیگه هرسال میپزم

خوش بحالت عزیزم خیلی دلت پاک بوده ک حاجت گرفتی .منم ی نذر مهم دارم چی نذر کنم ؟من زندگیم تو خطره فقط آرامش میخوام .با دل پاکت واسم دعا کن

خوش بحالت عزیزم خیلی دلت پاک بوده ک حاجت گرفتی .منم ی نذر مهم دارم چی نذر کنم ؟من زندگیم تو خطره فقط ...

قربونت عزیز خوبی از خودته...هرچی به دلت میوفته عزیزم...چهارده هزار صلوات نذر کن هدیه کن به امام ها...روزی هزارتا بفرست میشه ده دور تسبیح سخت نیست اگه هم بیشتر تونستی بیشتر بگو تا زودتر چهارده هزارتا تموم بشه...مجربه خیلی حاجت میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیز خوبی از خودته...هرچی به دلت میوفته عزیزم...چهارده هزار صلوات نذر کن هدیه کن به امام ها.. ...

ممنون عزیزم مرسی لطف کردی ایشالا حاجت روا بشی😘😘حاجتمو بگیرم هزارتا هم واسه خودت میگم عزیزم

2731