2410
2553
عنوان

بچه ها بیان اسکرین شات های منو شوهرم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 55383 بازدید | 365 پست

اصلاً باور نمیکنم چطور میگین دوست دارین غیرت داشته باشه. من متنفرم از اینکه یکی بگه چطور لباس بپوش چطور بگرد. مگه خودم عقل ندارم؟ مگه به عنوان یه آدم عاقل با من ازدواج نکرده؟ یا فقط دستگاه زاد و ولدم و رابطه؟؟

اینم تنها نمیزاره عزیزم مثلا میخواست یه چیزی بگه من بترسم و گرنه تنها نمیزاره.دیگه الان نمیشه الان ب ...

نمیدونم چی بگم عزیزم ، ولی طوری رفتار نکن که اصلا بخواد اینجور ازت ضعف بگیره .. بگو دوتا آدم بالغ هستیم خدا بهمون عقل داده باهم صحبت کنیم و به نتیجه برسیم .. خب چه کاریه میری خونه خواهرت آخه .. بگو این سری رفتی برنگرد دیگه .. ببین الکی بهش نشون بده که اصلا بهش وابسته نیست ی .. مردا زن وابسته رو اذیت میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاً باور نمیکنم چطور میگین دوست دارین غیرت داشته باشه. من متنفرم از اینکه یکی بگه چطور لباس بپوش چ ...

ببین شوهر منم خیلییییی مثلا حساس بود ، من کوتاه نیومدم خداروشکر الان خیلی بهتر شده .. مردا خیلی زرنگن ،ببینن طرفشون شل پدرش درمیارن .. دوست خودم شوهرش صدتا دوس دختر دارع اونوقت به دوستم اجازه نمیده هرجا بره آرایش زیاد بکنه ، اینم اینقدر کوتاه اومده اون گستاخ تر شده ، تا اعتراض میکنه میگه برو خونه بابات چی میخوای از من 

ببین شوهر منم خیلییییی مثلا حساس بود ، من کوتاه نیومدم خداروشکر الان خیلی بهتر شده .. مردا خیلی زرنگ ...

دقیقاً موافقم باهات. آدم سر حقوقش نباید کوتاه بیاد. شوهر منم دوبار بهم گیر داد اون اوایل اصلآً کوتاه نیومدم. حرفامو زدم گفتم قبول داری؟ خودم عقل دارم میتونم بفهمم چی خوبه چی بد؟ بعد همونی رو پوشیدم که اون گفت. گفتم چون برام مهم نیست تو دوست داری اونو میپوشم.  بعدش دیگه گیر نداد بهم. گفتم یعنی تو منو قبول نداری که بتونم تشخیص بدم چی بده چی خوبه واسه پوشیدن اونوقت چطور بچه مون رو میسپری دستم تربیت کنم فردا؟   

2720
دقیقاً موافقم باهات. آدم سر حقوقش نباید کوتاه بیاد. شوهر منم دوبار بهم گیر داد اون اوایل اصلآً کوتاه ...

شوهر من میره بیرون بهش میگم راس این ساعت خونه باش یعنی بگذره میدونه خونه راهش نمیدم ، حالا خونه بنام خودشه بیچاره   بحثمون بشه میگه باشه باشه عصبانی نشو من میرم یجا منو نبینی .. بخدا اینجوری نبود من خیلی جنگیدم ، خیلی تلاش کردم واسه حقم ..کلا بهشون رو بدی تمومه .. دوسش دارم عاشق شم ولی توی زندگی میدونه جدی م 

2714
خوب ارایش نکن  دیگه شوهرتو کردی دیگه آرایش میخوای جکار وقتی راضی نیست خوشت میاد سرب اضافی وار ...

دیگه غلط بکنم بابا روانیم کرد از همون.شب یه گیرا میده حالمو بهم زده

خونه ما ویلاییه و ترسناک میدونه میترسم

شما بگو کاخ سفید. ترس که واقعا نداره نهایت میرفتی خونه پدرت یا آشنا میموندی شما قراره مادر شی مثلا یه شب تنها نمیتونی بمونی

📚🎹🎨
شما بگو کاخ سفید. ترس که واقعا نداره نهایت میرفتی خونه پدرت یا آشنا میموندی شما قراره مادر شی مثلا ی ...

اون موقع شب میرفتم خونه بابام خخخ😥عزیزم تنها نمیزاره جایی برم حالا بچه میداشتم خوب بود

2706