2737
2734
عنوان

تعبیر خواب 😴😴😴

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 65 پست
دلم نمی خواد این خواب رو بگم  ولی خیلی دوست دارم تعبیرش رو بدونم  متاسفانه یه خواب خیلی ...

یه حاجتی داری دشمن نمیزاره به حاجتت برسی دوست شخصی خودته یه نفرو که به عنوان دوست شخصی خودت میدونی دشمنته به کسی اعتماد نکن گلم 

ما ڪوچیڪ ها خدامون بزرگه..🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که خوابشو دیدم فامیل نزدیکمه ولی سنش از من کمتره، در ظاهر اینو نشون نمیده. ولی بخاطر سنش میگم شا ...

اینجوری که شما خواب دیدین ایشالله میشه 

2728
خواست باشه صدقه بده 

عزیزم درخواست دادم

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
عزیزم چند وقت پیش خواب دیدم ی خونه جدید داریم بعد انگار خونه م ی قسمت پایین تر داشت من نگاه کردم ی گ ...

اگه ازدواج کرده باشی حامله میشی بچتم پسر میشه باید نظرتم ادا کنی انشالله 

2738

صلوات میفرستم واستون دوتا تاپیک آخرمو گزارش بزنید ممنون

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

عزیز خواب مکه رفتن خوبه یا بد؟؟؟

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2706