2737
2739
عنوان

تعبیر خواب 😴😴😴

828 بازدید | 65 پست

سلام عشقای دلم سال نو مبارک❤️🌺🎉 امیدوارم سال خوبی داشته باشین تنتون سالم دلتون خوش انشالله 🙏🏻🌺❤️

تعبیر خواب میکنم اگه خواب دیدین بگین براتون تعبیر کنم 🙃🙄 

ما ڪوچیڪ ها خدامون بزرگه..🧿

فال نمیگیری♥️😬😬

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخ آخ دیشب یه خواب دیدم عجیب

خواب دیدم یه موجودی شبیه گربه بهم حمله کرد 

از گلوش گرفتم انقدر فشار دادم یهو چشمام باز شد دیدم انقدر دستمو فشار دادم با ناخونم زخم شده و خون میاد و دستم بیحس شده از بس با اون یکی دست فشارش دادم😰😱😨

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک
2738
خواب دیدم جاریم لباس عروس تنشه البته حامله شده تعبیرش چیه ؟؟

اگه لباس عروس تنش باشه ولی مراسم عروسی نگیره خوبه براش زندگیش خوب میشه انشالله 

من یکی دوبار نیت کردم که خواب آیندمو ببینم. یعنی کسی که قراره تو زندگیم باشه. و هردوبار خواب یه نفرو دیدم، ولی در واقعیت بنظرم نمیشه اون فرد... بنظرتون چقد خوابم میتونه درست باشه؟

میشه واسه رسیدن به آرزوهام، یه صلوات بفرستی؟
آخ آخ دیشب یه خواب دیدم عجیب خواب دیدم یه موجودی شبیه گربه بهم حمله کرد  از گلوش گرفتم ا ...

یه نفر میخاد ازت دزدی کنه باخبر میشی ازش 

یه نفر میخاد ازت دزدی کنه باخبر میشی ازش 

چیزی ندارم آخه بدزده از من بدبختر خودمم 🥴😐

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک
2706