2733
2734
منم خدایا به هممون کمک کن دارم ماینوکسیدیل میزنم دعا کن جواب بده

ان شا الله .‌فقط با احتیاط قطعش کن 

منم دعا کن دارم دارو میخورم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
من دوست دارم یه کار مهمی انجام بدم مفید باشم من از صبح تا شب تو خونه هستم نه تفریح نه سرگرمی هیچی بع ...

چندسالته؟حق داری خیلی بده بیکاربودن وبیهوده وبی هدف بودن.به شدت احساس پوچی میکنم

منم لیسانس دارم بیکارم ۲۳سالمه ارشدم قبول شدم نرفتم امسالم ثبت نام کردم ولی نمیخونم..

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت ميشه اصلا هيچي جز اون برام مهم نيس حتي بابا مامانمو هر رووووز دارم از ديت خودم ناراحت ميكنم ...

من تو فکر لاغری بودم

موهام ریخت

گفتم چه علطی کردم

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
حق داری... من هم ریزش مو داشته ام. واقعا آدم دلگیر میشه. من دردهای بزرگ مثل طلاق هم داشته ام ولی هر ...

درمانش کردین؟؟ 

ببخشین میپرسم طلاقتون به ریزش موهاتون ربطی داشت؟؟

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2731
2738
حق داری... من هم ریزش مو داشته ام. واقعا آدم دلگیر میشه. من دردهای بزرگ مثل طلاق هم داشته ام ولی هر ...

من افسرده شدم

میترسم توی آینه نگاه کنم

خدایا کی خوب میشم؟

درمانش کردین؟؟  ببخشین میپرسم طلاقتون به ریزش موهاتون ربطی داشت؟؟

نه بابا...طلاق مگه شوخیه که به خاطر مو باشه!

منظورم این بود که وقتی میگی ریزش مو مهمه، یک عده میگن درد و غم نداری که ریزش مو برات مهمه... میخواستم بگم دردهای بزرگ هم داشته ام ولی هر دردی به جای خودش

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ان شا الله .‌فقط با احتیاط قطعش کن  منم دعا کن دارم دارو میخورم

ماینوکسیدیل میزدم

متوجه شدم حاملم

قطعش کردم

بچه سقط شد

لز ترس حاملگی دوباره نزدم

الانم دارم کچل میشم

دوباره شروع کردم بزنم

نه بابا...طلاق مگه شوخیه که به خاطر مو باشه! منظورم این بود که وقتی میگی ریزش مو مهمه، یک عده میگن ...

زیبایی زن از همه چی مهم تره

من موهامو میخوام

2706