2737
2734
عنوان

نحوه ی برخورد یک دختر با پسر غریبه ؟! بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 41 پست

تو خطاب کرده ابراز عشق ک نکرده با همه محترمانه رفتار کن

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

مثلا ی بار با خواهرم ک دوقلوییم رفتیم سوپری بعد فروشنده هه برگشت گف شما کدوماتون کدومین ؟ 😁قیافشم این مدلی بود 😁

این طور مواقع باید اخمو باشیم ؟🧐

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین مدلیم تقریبا سرسخت و اخمو البته در عین احترام کامل😶

من ولی اخمو نیستم 

نمیدونم چرا نمیتونم نیشمو ببندم؟؟ 

همه جا لبخند رو لبمه و آنقدر بدم میاد از این رفتارم 😣

حتی اگه با دشمنم رد به رو بشم لبخند میزن بهش 😑😑

یکی رو دارم که با دنیا عوضش نمیکنم   خدایا مراقب عشقم بااااااش  
مثلا ی بار با خواهرم ک دوقلوییم رفتیم سوپری بعد فروشنده هه برگشت گف شما کدوماتون کدومین ؟ 😁قیافشم ا ...

سن فروشنده؟

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2728
من ولی اخمو نیستم  نمیدونم چرا نمیتونم نیشمو ببندم؟؟  همه جا لبخند رو لبمه و آنقدر بدم م ...

🤦‍♀️🤣

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  
منم همین مدلیم تقریبا سرسخت و اخمو البته در عین احترام کامل😶

به نظرم بهترین رفتار هم همینه 

البته بستگی به موقعیت و طرفت داره

مثلا یکی با پسر خاله و سایر پسرای فامیل گرم میگیره و تو خانواده ش چیز عادی ای هست

یکی دیگه مثلا خانوادش حساسن ... باید دست به عصا رفتار کنه

مثلا ی بار با خواهرم ک دوقلوییم رفتیم سوپری بعد فروشنده هه برگشت گف شما کدوماتون کدومین ؟ 😁قیافشم ا ...

نه 

معمولی 

سن فروشنده؟

تقریبا ۲۲_ ۲۳ شایدم بیشتر ولی جوون

خودم ۱۸

2738
من ولی اخمو نیستم  نمیدونم چرا نمیتونم نیشمو ببندم؟؟  همه جا لبخند رو لبمه و آنقدر بدم م ...

این بد نیست ولی خب تو فرهنگ ایرانی هنوز جا نیفتاده و جنبه لازم هنوز وجود نداره

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
به نظرم بهترین رفتار هم همینه  البته بستگی به موقعیت و طرفت داره مثلا یکی با پسر خاله و سایر ...

دقیقا👍

اره واقعا

تقریبا ۲۲_ ۲۳ شایدم بیشتر ولی جوون خودم ۱۸

بنظرتون آدم محترمی اومد یا نه حس کردین قصد خاصی داره؟

بله واقعا فرهنگش جا نیوفتاده 

حتی چند بار با داداشم رفتیم مغازه یا نامزدم، بعد من لبخند به لب داشتم پسرای نکبت فکر میکردن دارم بهشون نخ میدم 😐😐😐

2706