2737
2734

من ۴ روز ب پریود بتا ۴۹ بود روز پریود ۲۴۸ هفت روز بعد پریود ۴۲۵  ده روز بعد پریود ۴۲۹ 

چرا اینجوری بالا میره😢 سونوگرافی هم رفتم ساک حاملگی دیده نمیشه خارج رحمی هم گفتن نیست  ضخامت آندومتر هم ۱۹.۵ 

کسی تجربه ای داره

عزیزم چرا اینقدر ازمایش رفتی؟؟؟

من سه روز بعد پری ۸۸بود 

بعد دوهفته هم رفتم هم ساک بود هم قلب 

دکترم بهم گفت برو تکرار کن ولی من نرفتم 

نگران نباش بتا به ۱۵۰۰که برسه ساک تشکیل میشه

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

اگه مطمعن شدی که خرج رحمی نیست استراحت کن عزیزم 

هفته هفت برو انشالله صدای قلبشم میشنوی 

استرس به خودت وارد نکن عزیزم

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا اینقدر ازمایش رفتی؟؟؟ من سه روز بعد پری ۸۸بود  بعد دوهفته هم رفتم هم ساک بود هم قلب ...

اخه بتای من خیلی کم بالا میره گفتم خدای نکرده خارج رحمی نباشه میگن تو اون بتا کم کم بالا میره اونم سونو گقت نیس  خیلی نگرانم

2731
اخه بتای من خیلی کم بالا میره گفتم خدای نکرده خارج رحمی نباشه میگن تو اون بتا کم کم بالا میره اونم س ...

عزیزم نگران نباش منم ازمایش ندادم چون میدونستم دوباره میفرستن برای تکرار اینقدر میفرستن اخرم میشه همون هفت هفته که باید بری سونو چون قبلش هیچ کاری از دستشون برنمیاد 

پس اینقدر استرس نداشته باش و خداروشکر که خارج رحمی هم نیست پس قطعا تشکیل میشه 

والا خیلیا به من گفتن ۸۸خیلی کمه و حتمی خارج رحمی حتی دکترم همینو گفت 

اما اینطور نبود

بتا باید برسه به بالای ۱۵۰۰تا ساک تشکیل بشه 

عزیزم نگران نباش منم ازمایش ندادم چون میدونستم دوباره میفرستن برای تکرار اینقدر میفرستن اخرم میشه هم ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم انقد بهم استرس دادن ی اب خوش از گلوم پایین نرفته

خدا از دهنت بشنوه عزیزم انقد بهم استرس دادن ی اب خوش از گلوم پایین نرفته

عزیزم اصلا استرس نداشته باش 

چون خارج رحمی که نیست 

باردارم هستی وگرنه بی بی چک و ازمایش مثبت نمیشد

قشنگ بشین خونه استراحت کن 

تا وقت سونو برسه 

اگه خداییی نکرده مشکلی باشه خودش سقط میشه 

وگرنه که میری سونو میبینی همه چیز طبیعیه 

درکت میکنم منم همینطوری بودم همش استررررس

2738
عزیزم شما چند روز از اولین روز پریودت گذشته؟

من الان هشت هفته و چهارروزمه عزیزم 

۹بهمن بود اولین روز اخرین پری بود 

منم ۲۷ بهمن اولین روز اخرین پری بود ....الان ۵ هفته و شش روزم شاید چون سن بارداریم کمه  چیزی نی ...

اره یخورده دیگه صبر کن همه چیز خوب پیش میره انشاالله 

چهل روز سوره یس بخون برای تشکیل قلب😍😍😍