2726

سه سالی  هست  شدیدا استرس میگیرم بعضی وقت ها.قبلا به ارومی و خونسردی  تو فامیل   معروف  بودم.اصلا  نمیدونستم استرس  چیه.ولی  الان شدید  استرس  میگیرم  میزنم دست چپ  درد میگیرهنفس تنگی میگیرم  چکار کنم دکتر هم   رفتم خیلی  تاثیر نکرد  میخوابیدم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بدترین اتفاقی ک برات افتاده رو یادت بیار....

گذشته و تموم شده....

به این فک کن ک میگذره.

خوب یا بد میگذره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
چرا میگیری؟؟از چی میترسی

منم ی مدت اینجوری بودم کلا ادم نمیدونه دلیل استرسش چیه حتی گاهی وقتا من بدون دلیل و اشفته از خواب بیدار میشدم فقط میدونستم استرس دارم دلیلی هم برااسترس وجود نداشت خداروشکر اونروزا گذشت

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
منم ی مدت اینجوری بودم کلا ادم نمیدونه دلیل استرسش چیه حتی گاهی وقتا من بدون دلیل و اشفته از خواب بی ...

چ حس مزخرفی🤔خدا رو شکر

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒

منم جدیدامثل توشدم دارومیخورم چندروزه ولی خواب اوره قطع کردم فقط ارامش بروپیش کسی که بهت ارامش میدن من چندروزخونه مادرم بودم اروم شدم 

اصلافکرش ونکن بگومن باارامش حلش میکنم به لطف وکمک خدای مهربون

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
منم جدیدامثل توشدم دارومیخورم چندروزه ولی خواب اوره قطع کردم فقط ارامش بروپیش کسی که بهت ارامش میدن ...

من طب سنتی رفتم واقعا نجاتم داد حاظرم هرروز برم دست بوسیش دلیلشم فقطو فقط سردی مغزه برین طب سنتی خوب تو شهرتون برا همیشه از شر استرس راحت میشین من الان ۳ ساله درمان شدم

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
من طب سنتی رفتم واقعا نجاتم داد حاظرم هرروز برم دست بوسیش دلیلشم فقطو فقط سردی مغزه برین طب سنتی خوب ...

چه خوب اره بمنم چندتاروغن معرفی کرده

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃