2733
2734
عنوان

قرنطینه نقاشی +عکس

881 بازدید | 55 پست

سلام عزیزان من تو قرنطینه بد جور حوصلم سر رفته بود ک شروع کردم ب نقاشی کشیدن لطفا نظر بدین چطور شدن؟ 

در این حد خوبه ک برم کلاس و بخوام نقاش بشم و بتونم موفق بشم؟؟؟

استار عزیز اگ میشه منم کانالمو معرفی کنم 

لطفااااااااااا لطفااااااااااااا تو کانال تلگرام منم عضو بشید شاید برای شما چیزی نباشه ولی برای من خیلیه که ممبراشو ببرم بالا ممنونتونم اینه  

blackswan_shop@

بذار عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوووو

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
استار عزیز اگ میشه منم کانالمو معرفی کنم   لطفااااااااااا لطفااااااااااااا تو کانال تلگرا ...

دوست گلم کارتون بشدت زشته 

نی نی یار هم ممنوع کرده‌

هر روز شش تا تاپیک میتونی بزنی 

درست نیست تبلیغ تو تاپیکا 

........

گذاشتی بلایک

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
دوست گلم کارتون بشدت زشته  نی نی یار هم ممنوع کرده‌ هر روز شش تا تاپیک میتونی بزنی  درس ...

من از شما معذرت میخوام با اینکه استارتر نیستید امیدوارم هیچوقت به روز من نیوفتید که این ور اونور التماس ممبر بکنید برای چندر غاز پول :))

من یه چیزی برای نقاشی تون میتونم بگم!؟ قصد جسارت ندارم فقط برای اینکه نقاشیتون بهتر شه

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ..‌.‌ هرکه با ما بود از ما میگریخت ... چند روزی ست حالم دیدنی ست ... حال من از این و آن پرسیدنی ست ... گاه بر روی زمین زل میزنم ...گاه بر حافظ تفائل میزنم ... حافظ دیوانه حالم را گرفت ... ما زیاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود انچه می پنداشتیم
من از شما معذرت میخوام با اینکه استارتر نیستید امیدوارم هیچوقت به روز من نیوفتید که این ور اونور الت ...

سلام عزیزم تاپیک بزنین تو قسمت فروشگاه درست نیست تو تاپیک بقیه پست تبلیغی بذارین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من از شما معذرت میخوام با اینکه استارتر نیستید امیدوارم هیچوقت به روز من نیوفتید که این ور اونور الت ...

ان شالله هیچ‌وقت کسی دچار مشکل نشه 

روزی رسان هم خداس 

ممنون دعام کردید منم دعاتون میکنم 

ولی درست نیست اصل کارتون 

ببخشید دخالت کردم به خاطر خودتون بود

........
2706