2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از اونجایی که اکثر مردا قدرنشناسن باید نفروشیم ولی ما زنا میفروشیم چون دلسوزیم 

👍گل گفتی دقیقاا

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اگر ادم درستی باشه اره

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

اره چرا که نه حتما

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بلع 

شریک برای همین روزا گفتن دیگ

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

هرچی داشتم و فروختم دادم بهش حتی حلقمو ...50 میلیون کادو عروسیمم ک برا خودم بود هم بهش دادم ؛چون میفهمیدم اگ ب مشکل بر خوردیم باید دوتایی حلش کنیم چ دلیلی داره من سر و گردنم طلا باشه و شوهرم استرس حکم جلب رو بکشه،جاری من شوهرش بنده خدا کمرش و پاش راست نمیشه بخاطر دیسک حاضر نیست طلاهاشو بفروشه بده شوهرش عمل کنه تا ما میگیم برین دکتر میگه منتظر پولیم الان 2 ساله

سه تا کاربری ترکوندم  جز پیر خرابات های سایتم  
2706