2737
2734
عنوان

هرکاری واسه لاغرشدن انجام دادید وتاثیرداشته اینجابگید🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط با ورزش و کمخوری البته همه چیز میخوردم کمتر قبل تقریبا ۲ماه کمتر ۱۰ ۱۲ کم کردم

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
2728

کالری شماری، ورزش که از 1 ربع شروع شد . اواخر 1.5 شده بود، دمنوش های متفاوت، همراهی با گروه بامداد خمار

3 ماهه 12 کیلو کم کردم با کارهای بالا

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

عزیزم من ۱۱ کیلو کم کردم با حلقه زدن و دراز نشست و چندتا ویدئو گرفتم از نت تو خونه ورزش میکردم خب تغذیه هم خیلی باید رعایت کنی قندیجات و حذف کنی و برنج و کم کنی خیلی خوب جواب میگیری

خدا جونم ممنون واسه همه چی‌...
چون چیزی نمی خوردم با قهوه انرژی می گرفتم    یعنی هیچی در روز به جز آب و قهوه نمی خوردم.& ...

موهات نریخت یا مشکلی برات پیش نیومد؟

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2738
ببخشید یه سوال  روزه گرفتن باعث لاغری میشه یا نه؟

فک کنم تاثیرداشته باشه  ولی برای سلامتی خوبه

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
من فقط با ورزش و کمخوری البته همه چیز میخوردم کمتر قبل تقریبا ۲ماه کمتر ۱۰ ۱۲ کم کردم

منم همه چی میخورم اماخیلی کمتر ازقبل اینطوری بهتره

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
کالری شماری، ورزش که از 1 ربع شروع شد . اواخر 1.5 شده بود، دمنوش های متفاوت، همراهی با گروه بامداد خ ...

آفرین😍👏خداکنه منم بتونم کم کنم شماچندکیلوبودی

عزیزم من ۱۱ کیلو کم کردم با حلقه زدن و دراز نشست و چندتا ویدئو گرفتم از نت تو خونه ورزش میکردم خب تغ ...

تقریبا این کارا رو انجام میدم خداکنه لاغرشم

2706