2737
2739
عنوان

هرکاری واسه لاغرشدن انجام دادید وتاثیرداشته اینجابگید🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 100 پست

من حجم غذامو کم نمیکنم چربی های سالم میخورم مثل زیتون کنجد نارگیل کربوهیدرات و قندم به حداقل میرسونم 

پروتئین سبزیجات و چربی سالم و ورزش و یوگا من با اینا تو دو سال 30 کیلو کم کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ماه رمضان نزديكه 😂

😁😁 کی شروع میشه؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘

اسی من ی گروه تلگرام لاغری توش عضوم روششون کالری شماریه خیلی خوبه خاستی بگو ایدیشو بدم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2738
من 40 کیلو کم کردم طی یکسال باکالری شماری و حذف شیرینی و قند و سرخکردنی و ماکارونی و تنقلات

افرین ب اراده ات

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
رژیم اصولی و ورزش من طول یک سال ۲۷کیلو کم کردم فقط باید اراده قوی داشته باشی و ناامیدنشی

ورزش میکنم غذامم کم کردم خداکنه لاغرشم

فقط و فقط کالری شماری و سالم خوری به علاوه ورزش حذف قند مصنوعی و کم کردن روغن چربی قبل کرونا تو س ما ...

خوشبحالت عزیزم خداکنه منم بتونم

2706