2726
عنوان

قصدش ازدواجه یا نه

177 بازدید | 15 پست

حدود ۳ سال پیش در شرف قطع رابطه با دوست پسرم بودم و خیلی حالم خراب بود ک اینترنتی با یه پسری شروع کردم دردل کردن،اون ادم عکسمو یکسال قبلترش عکسم روی پدوفایلم بود نگه داشته بود ،اصلا قصدم این نبود ک باهاش رابطه بگیرم

بعد از اینکه با احسان کات کردم کم کم با امید تلفنی حرف میزدیم،همونموقه ها حرف ازدواج زد ولی فکر کردم میخاد گولم بزنه محل نمیدادم

مدام میرفتیم سمت هم ولی یا اون یحرفی میزد یا من ناراحت میشدیم قهر میکردیم تا بعد چند ماه دوباره من بهش زنگ میزدم ،تا یکسالشو ک میدونست ک هنوز به احسان فکر میکنم،ولی ازینکه پیام نمیداد تا خودم یروز بهش زنگ بزنم ناراحت بودم،اونم وقتی دید احسان بدنساز حرفه ایه اونم یکسال پیگیر رفت بدنسازی،یا وقتی فهمید احسان ماشینش شاسی بلنده رفت سمندشو فروخت و پاترول خرید و خلاصه خودشو با پسرای اطرافم مقایسه میکرد و اینا...

تو محل کارمم یه اتفاقاتی افتاد ک رییسم مدام پیشنهاد رابطه میداد و منم همرو به امید میگفتم و به شوخی میگفتم فکر کنم خیلی هم بد نباشه

ولی خودش میدونست خیلی اذیتم تو محل کارم استعفا دادم و یمدت هم افسردگی گرفتم و میخاستم خودکشی کنم و اینو به اونم گفتم و اونم کلا بلاکم کرد 

تا چندروز پیش دوباره من باهاش تماس گرفتم و گفت بخدا خیلی ناراحتم میکنی میبینم ضعیفی

خلاصه باهم حرف زدیم و اون میگفت قصدم ازدواجه،یعنی نمیگفت میام خاستگاری،حرفشو میزد و منم نمیخاستم مطرح کنم ک فکر کنه خیلی معطلم 

پنجشنبه باهم تصویری صحبت کردیم و تا اخر شب باهم حرف زدیم ،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جمعه هرچقدر منتظر شدم پیام بده نداد،البته کارش جوریه ک ۱۴ روز سرکاره،۱۴ روز اف

جمعه هم سرکار بود ولی ظهرش استوری گذاشت ک همون محل کارش  رفته بود کوه، و توی سایت هم دیدم یلحظه انلاین شد ولی تا شب هیچ پ یا ز نزد 

شب بهش پیام دادم و تا ۲شب صحبت میکردیم،امروز هم تا ظهر باهم خوب بودیم ک من سر یه موضوعی ک اتفاق افتاده بودم بعدازظهرش باهام تماس بگیره 

ولی خبری نشد ،یعنی دلم از روز جمعه پر بود،بهش پیام میدادم و سین میکرد ولی جواب نمیداد فقط گفت خابم برده بود،بعدش منم عصبانی شدم گفتم خیلی بیشعوری ک سین میکنی جواب نمیدی

بلاکم کرد،زنگ زدم گفت من تا الان هزار بار بهت وقت دادم ک ازت مطمئن بشم،یبار عاشق احسان بودی ،یبار نمیدونم چی یبار چی و چی 

نمیتونستم بهت اعتماد کنم چون ۱۴ روز خونه نیستم، حالا دوباره بهت وقت دادم ولی بازم دیدم اینجور ،من تا نصفه شب بیدار بودم الان خسته بودم 

بهش گفتم من دلم از جمعه پر بود امروز سرت خالی کردم تو هیچوقت پیگیر من نیستی،گفت من قصدم ازدواجه،هربار یه حرفی میزنی و من خیلی هنر میکنم ک بعد چند ماه ک میای سراغم جوابتو میدم

جمعه هم اگه دلت واسم تنگ بود زنگ میزدی جواب میدادم،گفتم تو دلت تنگ نبود،گفت تو بزار رابطمون دوباره شروع بشه بعد ببین دلم تنگت میشه ی ن،تو دوقدم واسه من بردار تا من بیام سمتت

واقعا نمیفهمم دوسم داره ی نه،قصدش ازدواجه یا نه

2728

اگ احسان نیس ب امید بگو بیاد خاسگاری اگ قصدت ازدواج

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .

دختر گل ایتقدر خودت رو دم دستی و بی ارزش نکن‌..

و این قدر راحت خودتون رو به گناه الوده نکنید که اثراتش اثری سوء داره ،چه دنیا چه اخرت 

تمام قوانین وشرع سود اول و اخرش برای خودمونه 

صبور باش  ،مطمین باش اگه دختر مقبولی باشی بهترینها نصیبت میشه ولی اگه دختری مقبول و معقول نباشی دستت به هیچ جا بند نمیشه !!

صبوری و توکل به خدا  کلید موفقیت 

دختر گل ایتقدر خودت رو دم دستی و بی ارزش نکن‌.. و این قدر راحت خودتون رو به گناه الوده نکنید که اثر ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
دختر گل ایتقدر خودت رو دم دستی و بی ارزش نکن‌.. و این قدر راحت خودتون رو به گناه الوده نکنید که اثر ...

من کاملا نظرم با شما برعکسه والا همین نگار رکنی خراب عالم بود بهترین شوهر گیرش اومد هرچی دختر خوشگل تر و دورش شلوغ تر باشه پسر له له میزنه به دست بیاره :/ یعنی شما تا الان دویت پسر نداشتین؟

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 
جمعه هرچقدر منتظر شدم پیام بده نداد،البته کارش جوریه ک ۱۴ روز سرکاره،۱۴ روز اف جمعه هم سرکار بود ول ...

ببین این ادم اصلا دنبال ازدواج نیست اصلا دلتو به اون خوش نکن 😑من شوهرم باهاش دوست بودم از صبح تا شب با اینکه گیر و گرفتاری داره همش اینور اونور باز زنگ میزد چک میکرد من جایی نباشم کار خلافی نکرده باشم 

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 

ببین به نظرم فقط قصدش وقت گذرونی باشماست 

چیزی هم که باعث شده سو استفاده کنه ازت و این کارا رو انجام بده اینه که خیلی راحت به دست میاین سعی کن اینقدر راحت و در دسترس نباشی که اذیتت کنن و با احساساتت بازی کنن حیفی به خدا 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من کاملا نظرم با شما برعکسه والا همین نگار رکنی خراب عالم بود بهترین شوهر گیرش اومد هرچی دختر خوشگل ...

چرا دروغ ادم یه جنس مخالف گرایش داره ...ولی هیچ وقت زیر بارش نرفتم ،با ابنکه پیشنهاداتی بود! و خداییش ادم وسوسه میشد ! ولی مبارزه میکردم به طور جد !

البته من سنم دیگه زیاده !میتونم قسم بخورم کیفیت و تربیت فرزندانم  و ارامش الانم  رو در زندگی زنا شویی رو مدیون همون طرز تفکر ومبارزه ها هستم !البته در صدرش لطف خدای مهربون‌

ولی به شما مجدانه و با تمام وجود میتونم  بگم‌همون دخترهای که شما میگین رنگ خوشبختی رو نمیبینند و اگه ببینند هم خیلی گدرا و سطحی !

و اون ها هم که دورشون میگردن ..از مردانگی فقط نرینگی رو دارن !

2706