2726

3 ساله ازدواج کردم وضع مالیش صفر بود هیچی نداشت ولی چون من وضعم خوب بود برام مهم نبود گفتم کمکش میکنیم. 3سال تو خونه ای ک آقا گفت رفتم نشستم. شیرآلات خراب. 50 متری. روشویی بیرون دستشویی بودو... حالا ک 30 خرداد میخوایم بلند شیم یه جا رو درنظر گرفته بره بخره . یه جای دور نسبت به محل کارم و جای پرتی هست. من مقاومت کردم ولی گفت تو مطیع شوهرت نیستی... ادامه داره خواهش میکنم بمونین

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

خودت داری میگی شوخر

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابام زنگ زدیم مشورت گرفتیم گفت من یه خونه بهت میدم ارزونتر. هرچه قدر داشتین بدین . ولیقبول نکرد گفتش من زیر بار منت بابات نمیرم. از دیشب تا الان کلی کتک خوردم ازش

بعد این خونه ای ک میخواسته بخره رو داداشش معرفی کرده بود زنگ زد بهش گفت نمیخرم. حالا بیشتر عصبانی شده. همش بهم میگه برو بیرون. 

خیلی بی چشم وروئه شوهرت ببخشید

بخدا تا حد مرگ گریه کردم. اصلا حرف من براش مهم نیست. اخه منم ادم بخدا . دلم میخواد خونم قشنگ باشه. 

بخدا تا حد مرگ گریه کردم. اصلا حرف من براش مهم نیست. اخه منم ادم بخدا . دلم میخواد خونم قشنگ باشه.&n ...

من تاپیکای قبلیت یادمه

شوهرت آدم مزخرفیه، خسیسه دست بزن داره چشمش رو حقوقته

من بودم باهاش نمیموندم، بلای جونه

زنگ بزن به بابات بگو کتک خوردی بیاد آدمش کنه

من تاپیکای قبلیت یادمه شوهرت آدم مزخرفیه، خسیسه دست بزن داره چشمش رو حقوقته من بودم باهاش نمیموندم ...

مردی که چشمش به پول زنه تمام اخلاقهای دیگشم ایراد داره و هرگز اصلاح پذیر نیست.

این تجربه پدر منه از 50 سال وکیل بودن !

من تاپیکای قبلیت یادمه شوهرت آدم مزخرفیه، خسیسه دست بزن داره چشمش رو حقوقته من بودم باهاش نمیموندم ...

به خدا یه قرون ازش نمی گیرم. ولی با اینکه زحمتی براش ندارم اون بهم توهین میکنه . خدا میدونه الان رفته پشت سر من چی بگه . پشت گوشی به خواهرش گفت این گو..ه نمیاد

مردی که چشمش به پول زنه تمام اخلاقهای دیگشم ایراد داره و هرگز اصلاح پذیر نیست. این تجربه پدر منه از ...

والا این خیلی مارموزه یه بار میگه برو سرکار یه بار میگه نرو بیا بریم اونور خونه بخریم. 

مردی که چشمش به پول زنه تمام اخلاقهای دیگشم ایراد داره و هرگز اصلاح پذیر نیست. این تجربه پدر منه از ...

از پدرت مشورت میگیری من با همچین مردی چه کنم؟

رو لج افتاده

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
از پدرت مشورت میگیری من با همچین مردی چه کنم؟

جوابت تو همون نوشته بالام هست عزیزم....هرگز اصلاح پذیر نیست دیگه.

البته این تجربه ایشونه وگرنه تجربه خاله خشتکی های نی نی سایت اینه دختر عمه خاله زندایی همسایه پسرعمشون با سیاست تونسته شوهر دزد و قاتل و معتاد و بیکار و خسیس و ....عوض کنه.

2706