2726

بچه ها پسره من حتی اگه سیرم باشه تا سینه نگیره نمیخابه. وسطه خابشم بیدار شه سیرم باشه باز با سینه میخابه. خیلی کلافه شدم.

۱۴ماهشه. بچه های شما هم همینطورن ؟

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من شب ها میزاریمش وسطمون و اتاق تاریک انقدر اینطرف اونطرف میشه و می افته رو باباش می افته رو من اواز میخونه تا خوابش میبره از دوماه پیش تا الان اینجوریه ۱۴ ماهشه و لی روزا روپا میزارمش میخوابه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
پسر من شب ها میزاریمش وسطمون و اتاق تاریک انقدر اینطرف اونطرف میشه و می افته رو باباش می افته رو من ...

دختر یعنی دقیقا پسره منو وصف کردی. اخرش بازیاشو مسکنه اما ممه رو باید بگیره شده ۱۰ ثانیه تا بخابه

تو به چه حقی در مورد امضای من تاپیک زدی؟؟ که هرچی کاربر بود ریخت توی تاپیکت و هرچی از دهنشون در اوم ...

عزیزم من اصلا قصد بدی نداشتم. من موافقه تو بودم. من همین الان تازه دستم ازاد شد اومدم بنویسم ک با احترام ب کاربری ک این امضارو داره من ازش ممنونم چون منو به فکر فرو برد و من باهاش موافقم. اومدم میبینم ک تاپیک تعطیل شده. اینجا میلیونی کاربر داره .‌من اصلا فکرشم نمیکردم کسی شمارو بشناسه. بخای من صوپ یا فردا شب هر وقتی ک میدونی بچه ها هستن تاپیک میزنم و میگم به بچه ها. من امضاتو فقط ب عنوانه یه مطلب برداشتم. چون کنارش عکس قلم خورده بود گفتم حالا بچه ها میگن امضاست ، خودم زودتر گفتم. من نظرت رو قبول داشتم و میخاستم ببینم بقیه چی میگن چون واقعا دگرگون بودم میخاستم ببینم بقیه تجربه ای دارن . بارها هم دیدی نوشته بودم ک حضرت محمد خیلی سفارش به استغفار میکنن یعنی گناهان موجبه گرفتاری میشه. دیدی که نظره خودت را هم بهشون گفتم ک شما گفته بودی واسه خودتم تلنگره. به هر حال خواهره گلم ببخش اگر خاطرت مکدر شد . واقعا بی قصد بود.

عزیزم من اصلا قصد بدی نداشتم. من موافقه تو بودم. من همین الان تازه دستم ازاد شد اومدم بنویسم ک با اح ...

۸ صفحه توهین کردن به من...انقد ناراحت و عصبانی شدم که همه ی نی نی یار ها رو تگ کردم که تاپیکو بترکونن..اونشب که با هم حرف زدیم..گفتی ناراحت شدم بخاطر امضات..منم گفتم ناراحتی نداره بیا آدم خوبی باشیم..ولی تو به کاربرا گفتی من بهت گفتم ناراحت نباش..آدم خوبی باش😐کلا حرفای منو فاکتور گرفتی!! باعث شد کاربرا بهم بگن من جانشین خدا روی زمینم!!!

دیگه نمیخاد بخاطرش تاپیک بزنی ممنون✋🏾

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
۸ صفحه توهین کردن به من...انقد ناراحت و عصبانی شدم که همه ی نی نی یار ها رو تگ کردم که تاپیکو بترکون ...

شرمنده. کارم اشتباه بود. فکر نمیکردم اینطور بشه. فکر نمیکردم اصلا کسی شمارو بشناسه یا اینطور مستقیم بخان به کاربریت حرفی بزنن. من بخدا منظورم از چیزی ک ب کاربرا گفتم همونی بود ک گفتی ، گفتم که شما گفتی برای خودتم تلنگر بوده و بهم گفتی ادمه خوبی باید باشم و ناراحت نباشم. من خودم موافقه تو بودم به همه هم میگفتم.  من امضاتو فقط به عنوانه یه مطلب یا یه نظر که این روزا خیلی توی اینترنت زیادم هست برداشتم. واقعا بی قصدو منظور این موضع پیش اومده. وقتی خودم موافقه حرفت بودم چرا باید تخریبت کنم. من فقط دمباله تجربه های بقیه بودم و شاید یه تلنگر برای اونا. خوب کردی تعطیلش کردی. من بجای خودم و همه ازت معذرت میخام. واقعا سوءتفاهم شد.

تو به چه حقی در مورد امضای من تاپیک زدی؟؟ که هرچی کاربر بود ریخت توی تاپیکت و هرچی از دهنشون در اوم ...

حلال کن دوست خوبم. واقعا عذر میخام که باعث ناراحتیت شدم. برای سلامتیت و اینکه ان شاءالله منو حلال کنی ۱۰۰تا صلوات میفرستم

2706