2726
عنوان

دورهمی خل وچلانه😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 438 پست
خاااک آخه من چی بگم الان، خب پس حساب میشه دیگه یه دونه دارم🤣🤣🤣🤣

فقط يدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

نچ نچ نچ

مردم ده تا ده تا هندل ميكنن😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

چرا پس کسی منو تگ نکرد😤😤😤😤😤

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عسل خانوم دل تنگ شماس😁😍

اسمتون شماام عسله یعنی

بابا من خنگم راحت حرف بزن😎😎😎😎

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
سینگلم خاک توسرم🤦‍♀️🤦‍♀️شما چی؟  یک نفر چتی هست البته ولی رل حساب نمبشه😂😂

دخمل پس بگو کجایی دیر میایی خصوصی

چرا منو تگ نکردی ها😤😤😤😤

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
😂😂😂😂😂 بیخیال بحثو عوض کن به قول شوهرم ببخشید شما اصن نمیگوزی شما اصن کون‌ نداری😂😂😂😂😂

خخخخ، آخ جون متاهلی؟ 😃😃😃

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
چرا پس کسی منو تگ نکرد😤😤😤😤😤

خواهش ميكنم شما دختر باكمالا بودندههههه

اينجا جاي مشنگايي مث ماس

ميخواي باشي شمام؟

با اغوش باز سر در تاپيك وايسادم كه بپذيرمتون😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سهلام عسلتون هم اومد😌

سلام فكر كردم @عسلتنها     اومده😅

منم شيما😊 كل سايت اسممو ميدونن ديگه🤦🏻‍♀️

خوشبختم شیما جونم😄😄😄😄

خخخخ معروف شدی🤣🤣🤣

خواهش ميكنم شما دختر باكمالا بودندههههه اينجا جاي مشنگايي مث ماس ميخواي باشي شمام؟ با اغوش باز سر ...

یه وقت دیپلمتون خطشه دار نشه خانوم مهنس😂

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
خوشبختم شیما جونم😄😄😄😄 خخخخ معروف شدی🤣🤣🤣

خبرم معروف بشه🤦🏻‍♀️

همين فردا پس فرداس ايل شوهر ردمو بزنن😂😂😂😂

2706