2733
2739
عنوان

دورهمی خل وچلانه😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 438 پست
گل که هستم بنده😎 شکلات نداشتیم😂

خخخخ حالا دارین😂😂😂😋😋😋😋

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخیر حقیقت😎😂

حقيقت🤔

اخرين باري كه باد معده😐

چه زماني بود؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2731
🤨🤨 داداشمه هااااا حواست باشه😂

عجبااااا

منم خواهر تنيتم

يادت كه نرفته تو يه شهر ديگه دانشجو بودي😂😂😂😂😂😂😈

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
همی الان به خدا🤣🤣🤣🤣🤣

خاك عالم🤢😷😷😷😷😷😷😷

پلشت😂😂😂😂

ميدونستي از طريق باد پر سرعت ويروس كرونا منتقل ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اوهوم😂 سیما هستم🤣🤣🤣🤣

افرين😂😂😂😂خوب يادتع

آره منم هستم😂😂😂

برا دس گرمي خودتون رو معرفي نماييد😁

رلی یا سینگل؟

سینگلم خاک توسرم🤦‍♀️🤦‍♀️شما چی؟ 

یک نفر چتی هست البته ولی رل حساب نمبشه😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
خاك عالم🤢😷😷😷😷😷😷😷 پلشت😂😂😂😂 ميدونستي از طريق باد پر سرعت ويروس كرونا منتقل ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

😂😂😂غیر عمدی بود خووووو

اینجا ویروس کرونا کجابود ک بخواد باد پرسرعت منتقلش کنه😂

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
برا دس گرمي خودتون رو معرفي نماييد😁

باسلام من عسلم، 20 سالمه، دانشجوی اصفهانم، خودم تهرانیم، شما چی؟ 😂😂😂😂

2706