2733
2734
عنوان

کابینت هایگلاس کرم ( جهیزیه ) + عکس

2882 بازدید | 77 پست

دوستان میخوام برای آشپزخونون کابینت بزنیم و با همسرم رنگ کرم و جنس هایگلاس انتخاب کردیم  

سوالم اینه که تک رنگ بهتره یا ترکیب دوتا رنگ ؟ 

اگه ترکیبی بهتره با چه رنگی ؟

ابعاد اشپزخونمونم ۳/۵ ×۲/۵ متر 

پیشاپیش مرسی که راهنمایی میکنین 

تعداد رای : 84
نظرسنجی
کرم تنها
29
34%
کرم+ سفید
30
35%
کرم + قهوه ای
25
29%
میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جات بودم ممبران می زدم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728
عزیزم چرا سفید نمیگیری سفید هیچ وقت از مد نمیره و جززابیت زیادی داره اکثر کابینتا الان سفید شدن

همسرم دوس نداره 😑

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
2738

من رای دادم کرم سفید ولی به نظرم سفید تک خیلی شیک تره واقعا نما میده به آشپزخونه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
من جات بودم ممبران می زدم

اشپزخونمون مثل این عکسی هست که فرستادم زیاد نما نداره برا اشپزخونه ما

چقد بی روحه 

مخصوصا بدون دستگیره

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
من تازه کابینت زدم خیلیییی عالی در اومده

اگه امکانش هس میشه عکسا شو بزاری ؟

حتما جای ماشین ظرف شویی هم بگو برات در بیارن اگه الانم نداری بعدا ک نیازت شد بگیری اوکی باشه. میتونی بگی برات درست کنن فقط ی درب براش بزارن تا موقعی ک خواستی 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2706