2726
عنوان

اگه میخواید راجب کرونا بدونبد و اینکه من چطور کرونا مثبت شدم بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 17794 بازدید | 254 پست
انقدر جیغ و داد کردم خودمو زدم شوهرمم گریه میکرد خاتوادمم هم از ما بدتر ....خلاصه نبکان گفت چون کرون ...

شوهر منم دو روز تب کرد،تبش قطع شد الان سینه اش درد میکنه بخدا بساطی داریماااا 190گفت احتمالا گرونا خفیفه بمونه خونه مایعات گرم بخوره

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
از همه باردارها موقع زایمان تست میگیرن؟؟؟؟؟

نه تو بیمارستانای دولتی ک ن 

مگر اینکه مادر علامتی داشته باشه ...بعد زایمان سی تی میگیرن اگه مثبت باشه کیت و...

برام جالب بود ک تو بیمارستانای خصوصی این مدلیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی در حد سرماخوردگی هم علایم نداشتی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
از کجا می دونین ویروس ضعیفتر شده ؟ تو بیمارستان می گفتن دکترا ؟

دکترا با هم حرف میزدن شنیدم مبگفتن بهبودی هامون زیاو شدن و اینکه بیمارستان خلوت تر شده

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
خودت جی؟

نه من خوبم،ولی جایی نمیرم اصلا

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
دکترا با هم حرف میزدن شنیدم مبگفتن بهبودی هامون زیاو شدن و اینکه بیمارستان خلوت تر شده

پس چرا امار وزارت بهداشت میگه روزی 100 نفر دارن توی ایران میمیرن. این امار رسمی وزارت بهداشت ایرانه که معمولا همیشه حداقل رو اعلام میکنن در حد نصف امار واقعی.. 

ممکنه بعضیا اصلا علامت نداشته باشن  یا ی علامت جزیی مثل ی بی حالی

یه بی حالی که بعد از چند روز مشخص میشه طرف دچار این ویروس شده؟

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 

واقعا ؟
کاش بشه واقعا کاش بشه
من دیکه از ترس نفسم بالا نمیاد

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2706