2737
2734
عنوان

اگه میخواید راجب کرونا بدونبد و اینکه من چطور کرونا مثبت شدم بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 17794 بازدید | 254 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی خونه پدرومادرتون هم نمیرفتید؟ 

نه خونه ی پدر مادر همسرم ۶ ماه بود نرفته بودم...خونه ی پدر مادر خودمم نمیرفنم ..مادرم ده روز یه بار میومد سر میزد مخصوصا از قضیه ی کرونا خیلی مراقبت مبکردیم

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
نه خونه ی پدر مادر همسرم ۶ ماه بود نرفته بودم...خونه ی پدر مادر خودمم نمیرفنم ..مادرم ده روز یه بار ...

داروبهت چی دادن وتوخونه چه مراقبتایی داری؟انشاالله صحیح وسالم بمونید 

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
نه خونه ی پدر مادر همسرم ۶ ماه بود نرفته بودم...خونه ی پدر مادر خودمم نمیرفنم ..مادرم ده روز یه بار ...

پس چجوری گرفتی؟؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
پس چجوری گرفتی؟؟

مواد غذایی ک میگیرین اگه ضد عفونی نشه ممکنه انتقال بده

اگه الوده باشه

حتی ی نفرم بره بیرون بیاد ممکنه با خودش ویروسو بیاره

با لباسش با دستاش ....

.

.

.

پر بازدید فردا چطوری 😄 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
 فرهنگي يا دبير يا كارمند اموزش پرورش داريم اينجا؟

جانم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
نمیدونم استارتر چی میخواد بگه  ولی کسایی ک شرایطشون مثل استارتره  سزارین انجام میش ...

بله همش درست گفتبد...سزارین شدم..دو روز بستری بودم...بچمم الان بیمارستانه قراره دو هفته بدیم مادر همسرم نگه داره...

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
2706