2733
2734

داغونم هم ان تی بالاس هم ان بی غایبه ازطرفی هم به خاطر بیماری وکسادی کارادست تنگ شدیم نمیتونم آمینوانجام بدم گناهم چیه 

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ازطرفی ازدردسقط وحشت دارم طوری که شباخواب میبینم

مگه گفته سقط کن چه مشکلی داشتین دوستم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
داغونم هم ان تی بالاس هم ان بی غایبه ازطرفی هم به خاطر بیماری وکسادی کارادست تنگ شدیم نمیتونم آمینوا ...

عزیزم میشه سونوگرافی غربالگری بگن سالمه ولی تو ازمایش عدد یکم بالا اومده باشه؟؟؟؟؟

چون‌من هنوز بخاطر این کرونا لعنتی دکتر نرفتم جوابمو نگرفتم ولی دکتر گفت سالمه ولی جواب ازمایشمو هنوز نگرفتم اونم سالمه دیگه الان؟؟؟؟؟

تست کواد مارکر هم بعداً بده. اگر زبونم لال باز هم ریسک بالا باشه برای سقط در نهایت باید جواب آمنیوسنتز داشته باشی تا مجوز بدن. به نظرم بعد از اومدن جواب غربالگری مستقیماً برو آمنیو سنتز. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
تست کواد مارکر هم بعداً بده. اگر زبونم لال باز هم ریسک بالا باشه برای سقط در نهایت باید جواب آمنیوسن ...

ازسقط میترسم ازطرفی هم دلم نمیاد دعاکنین همش فکرمیکنم بچه بعدی هم همین طوری میشه

اشکال نداره میگه باید با آزمایش غربالگری چک بشه و هفته هجده دوباره سونو بدی  نگران نباش

خیلی حالم مخصوصااینکه دیگران درکم نمیکنن

2706