2726

منم خسته شدم

باز اگر زمستون بود یه چیزی

ولی بهاره و همه جا سرسبز و هوا عالی...اقاقیا و یاس ها دارن درمیان با عطر خوبشون...ولی ما باید تو خونه بمونیم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم خسته شدم باز اگر زمستون بود یه چیزی ولی بهاره و همه جا سرسبز و هوا عالی...اقاقیا و یاس ها دارن ...

من که قبل کرونا هم زندگیم همین بود😞

نه کاری باری دارم نه پول و مالی برم بگردم

شوهر و بچه هم ندارم😞

همه چی تکراریه برام     خونواده پایه هم ندارم برای شادی و این چیزا

منم خسته شدم باز اگر زمستون بود یه چیزی ولی بهاره و همه جا سرسبز و هوا عالی...اقاقیا و یاس ها دارن ...

بابا زمستون که بدتر بود، هوایه جوریه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

البته این نظرمنه☺️☺️☺️☺️

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
من که قبل کرونا هم زندگیم همین بود😞 نه کاری باری دارم نه پول و مالی برم بگردم شوهر و بچه هم ندارم ...

دقیقا منم

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
من که قبل کرونا هم زندگیم همین بود😞 نه کاری باری دارم نه پول و مالی برم بگردم شوهر و بچه هم ندارم ...

😭

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...

چندسالته؟ درس خوندی؟

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
2706