2733
2734
عنوان

جفت پایین در بارداری

125 بازدید | 39 پست

دوستان من هفته هجده بارداری هستم، هفته پونزده خونریزی شدید داشتم که دکترم گفت بخاطر جفت پایینه البته سرراهی نیست فقطlowlying هستش و قدامی هم هست،استراحت و شیاف برام تجویز کرد. کسی تجربه داشته کی میره بالا و تا کی خوب میشم؟ البته الان لکه بینی هم ندارم دیگه ولی یکم میترسم از خونریزی دوباره... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من جفتم پایین بود تو ان تی  فقط استراحت کردم دستشویی فرنگی پله خیلی کم  بالا اومد نگران ...

جارو برقی ک اصلا نمیکشم، حتی ظرفم اگه یکم طول بکشه تا بشورم کمردرد بدی میگیرم، این کمر دردم بخاطر جفته ینی

2738
ینی استراحت مطلق؟ من بخاطر شرایطم نمیتونم باید کارای خونمو کم کم و اروم انجام بدم... 

ن بابا 

همه کارای خونه رو خودم میکردم 

ولی نسبت به قبل یه کم بیشتر مراعت میکردم مثلا قبلا هر روز جارو میکشیدم بعد ک باردار شدمو و جفت پایین بود دو سه روزی یه بار .

پسر نازم عاشقتم  
احتمالش که خیلی کم شده الان ولی خب صفر نیست... من خونریزیم شدید بود دکتر خیلی ترسوند 

واسه منم جفتم پايين بود نوشته بود قدامي و تحتاني گريد ١

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
2706