2733
2734

سلام ،من میخوام از رویان برای اولین بار وقت بگیرم،شهرستانم حضوری نمیتونم برم،هربارم که زنگ میزنم تلفن گویا ست

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی نیس 

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
2738

آدرسش کجاست؟؟؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
خب بایدبه حرفاش گوش کنی وگزینه ایی که میخوای رودرحین حرفاش انتخاب کنی مثلامیگه اگه برای باراول میخوا ...

فقط میگه اگه تواین مرکز پرونده داری شماده پروندتو وارد کن،اگه نه که توساعات دیگه زنگ بزن

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
فقط میگه اگه تواین مرکز پرونده داری شماده پروندتو وارد کن،اگه نه که توساعات دیگه زنگ بزن

خب پس فعلا ویزیت ندارن،چون تعطیلیه فقط بیمارای خودشون روویزیت میکنن،من کلینطک ابن سینامیرم الان موندم چکارکنم باید۱۴هم اون وقتابرم تابهم داروبده دکترم

2706