2737
2734

سلام خوشگلا من میخوام مرغ تو فر درست کنم اول اینکه فرم برقیه با المنت کار میکنه دوما مرغم تیکه تیکه اس حالا چطوری یه مرغ خوشمزه درس کنم که خشک نشه ؟؟؟؟همیشه خشک میشه متاسفانه😔😔 از اول تا اخرشو بگین ممنون❤❤

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤

روش فویل المیلیومی بکش و یه نصف لیوان آب بهش اضاف کن هم مغز پخت میشه هم خیلی برشته نمیشه اگر خاستی روش طلایی بشه یه رب اخر میتونی فویل رو برداری از روش

یارب نظر توبرنگردد.برگشتن روزگار سهل است.
روش فویل المیلیومی بکش و یه نصف لیوان آب بهش اضاف کن هم مغز پخت میشه هم خیلی برشته نمیشه اگر خاستی ر ...

مرسی عزیزم چقدر زمان نیاز داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه فویل نداشته باشیم الان چیکار کنیم؟؟

فویل اصلا نیاز نیست گلم

میتونی اگرمرغت تیکه تیکست تو زعفرونو ابلیمو نمک فلفل زردچوبه پیازخلالی شده یکم روغن بخوابونی چهارپنج ساعت بعد باهمون مواد بذاریش توی فر

هم برشتع میشه هم مغزپخت همم خشک نیست

2738

مرغ توفر بشرطیکه پوست داشته باشه خشک نمیشه

بعدم توسینی فرپرازسبزیجات مثل هویج وکرفس و سیب زمینی وپیازواینا بذار

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

ببخشید منم ی سوال خالا بحث پخت مرغه

شیوه مرغ بریانی که بیرون درست نیکنن چطوریه خیلی دلم میخوااد خودم درس کنم جوجه گردانم خرابه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
فویل اصلا نیاز نیست گلم میتونی اگرمرغت تیکه تیکست تو زعفرونو ابلیمو نمک فلفل زردچوبه پیازخلالی شده ...

مواد اب داشته باشه؟؟؟

جوجه گردانه ما هم تن تن خراب میشه شوهرم درست میکنه تو هم به شوهرت بگو شاید بتونه درست کنه

نه اصلا اون میلش تو اسباب کشی گم شد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706