2726
عنوان

چیکار کنم بترکم؟😐

139 بازدید | 17 پست

میگم من که دختر خوبم کار بدی نکردم تو سایت اگه خودم درخواست بدم میترکم یا حتما اونایی که پست نامناسب داشتن را میترکونن؟

خدایا همه امور را به تو میسپارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار همینجور بمونه چرا میترکونی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
چه اصراری به ترکیدن داری

عضو شدم راهنمایی بگیرم درباره مسائل مختلف ولی اینجا در صورتی جواب میدن که خواهر شوهر مادرشوهری باشه.

شوهرمم راضی نبود عضو شم برای همین میگم بترکم بهتر هست.پشیمون شدم

عضو شدم راهنمایی بگیرم درباره مسائل مختلف ولی اینجا در صورتی جواب میدن که خواهر شوهر مادرشوهری باشه. ...

خب این همینطور بمونه هیچ وقت چک نکن از سابقه مرورگرت هم پاک کن 😊

بزار همینجور بمونه چرا میترکونی

شوهرم راضی نبود عضو شم.عضو شدم که راهنمایی بخوام که اینجا فقط از صحبت‌های خواهرشوهر مادرشوهری استقبال میشه.جواب سوالام را نمیگیرم شوهرمم راضی نیست پشیمون شدم

خب این همینطور بمونه هیچ وقت چک نکن از سابقه مرورگرت هم پاک کن 😊

وسوسه میشم میام چک میکنم بعد سرگرم تاپیک ها میشم بعد دیگه عادت میکنم.

2706