2733
2734

دکترت پایه باشه میتونی سزارین کنی 

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بادکترت صحبت کن یا پول میگیره یانمیگیره انجام میده

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
برو پيش روانپزشك بگو فوبيا داري از طبيعي نامه بده به بيمارستان اونا هم تو شورا تصويب كنن البته من تو ...

والا چی بگم که دلم خونه عزیزم من ازهیچ جا شانس نیاوردم الانم مادرشوهرم افتاده وسط میگه زایمان طبیعی حالادخترخودش سزارین توی بیمارستان خصوصی شده برام شده عقده شاید تاقبل ازاینم میخواستم طبیعی بشم ولی ازاول حرف حرف اون بوده فوق العاده هم خسیسن 

والا چی بگم که دلم خونه عزیزم من ازهیچ جا شانس نیاوردم الانم مادرشوهرم افتاده وسط میگه زایمان طبیعی ...

پس حتما سزارین شو

فضول😒

یه دکتر پیدا کن که انجام بده تو خصوصی

دولتی که نمیشه بدون دلیل

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
هزينه سزارين رو بايد مادر شوهرت بده مگه؟؟؟بايد با شوهرت صحبت كني من كه شوهرم اصرار به سزارين كرد به ...

نه خرجشم ما میدیم.بقدری افسرده ام که حوصله بچم ندارم دلم میخوادبمیرم هرجای زندگی اینجوری شدم بابام ماله کشید روش پول خونمو بابام داد دیگه طاقت ندارم دارم میمیرم چرا من شانس نداشتم 

من که سونوگراف آشنا داشتم دوهفته مونده به زایمان برام نوشت که بچه پاهاش به پایینه بعد دکترم  من ...

دمت گرم

بعد دکتره وقتی شکمتو باز کرد جررررت نداد نفهمید دروغ گفتی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

عزیزدلمممم 

توکل کن به خود خدا 

ببین تقدیر چی برات نوشته 

من خواهرم طبیعی میخواست خودشو کشت طبیعی زایمان کنه از ساعت ۲ صبح تا ۸ صبح هم درد کشید اخرش بخاطر افت ضربان بچه بردنش سزارین شد 😁

اما اگر واقعا میخوای سفت و محکم سزارین کنی 

چاره ای جز دکتر اشنا و پول زیرمیزی نداری 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
نه خرجشم ما میدیم.بقدری افسرده ام که حوصله بچم ندارم دلم میخوادبمیرم هرجای زندگی اینجوری شدم بابام م ...

منم مادرشوهرم میگه الا وبلا طبیعی پس ما چطور ده تا دوتا زاییدیم منم شوهرم میدونه ادم ترسوییم میگم من طبیعی میترسم اگه برم طبیعی میمیرم رومخ شوهرم کار میکنم فعلا که خوب پیش رفتم

2706