2733
2734
عنوان

کمککککک کادویی ۱

196 بازدید | 21 پست

بچه ها گفتم میخام‌واسه نامزدم کادو‌بخرم واسه تولدش ولی لباس و اینا نباشه چون خریدم براش قبلا یه چیز جدید میخام‌ک‌استفاده کنه ازش 

تجربه هاتونا بگین ممممرررسی

من کادویی ک خیلی دوست داشتم ‌... برای تولدم نقش ستاره روز تولدم شهری ک بودم رو گرفته بودن رو لوح زدن 😍 

آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی کی بود؟ کجا رفت؟ چرا بود و چرا نیست!🎀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ستاره های شب تولدم 

🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2738
چی هسن

ببین تو شب ستاره هست دیگه بعد ستاره ها یه نقشی معمولا درست میکنن ... بعد از اسمون شب تولدم لوح درست کرده بودم  بخدا واضحه 😞

من کادویی ک خیلی دوست داشتم ‌... برای تولدم نقش ستاره روز تولدم شهری ک بودم رو گرفته بودن رو لوح زدن ...

منم واسه تولد شوهرم سفارش دادم پارسال یه بارکد آهنگم زدم روش صدای تبریک خودمم میکس کردم رو آهنگه خیلی خوب شد😍

خدایا مراقب تو دلیم باش  
منم واسه تولد شوهرم سفارش دادم پارسال یه بارکد آهنگم زدم روش صدای تبریک خودمم میکس کردم رو آهنگه خیل ...

اخیش راحت شدم 😂

2706