2737
2734
عنوان

کمککککک کادویی ۱

196 بازدید | 21 پست

بچه ها گفتم میخام‌واسه نامزدم کادو‌بخرم واسه تولدش ولی لباس و اینا نباشه چون خریدم براش قبلا یه چیز جدید میخام‌ک‌استفاده کنه ازش 

تجربه هاتونا بگین ممممرررسی

من کادویی ک خیلی دوست داشتم ‌... برای تولدم نقش ستاره روز تولدم شهری ک بودم رو گرفته بودن رو لوح زدن 😍 

آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی کی بود؟ کجا رفت؟ چرا بود و چرا نیست!🎀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ستاره های شب تولدم 

🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2738
چی هسن

ببین تو شب ستاره هست دیگه بعد ستاره ها یه نقشی معمولا درست میکنن ... بعد از اسمون شب تولدم لوح درست کرده بودم  بخدا واضحه 😞

من کادویی ک خیلی دوست داشتم ‌... برای تولدم نقش ستاره روز تولدم شهری ک بودم رو گرفته بودن رو لوح زدن ...

منم واسه تولد شوهرم سفارش دادم پارسال یه بارکد آهنگم زدم روش صدای تبریک خودمم میکس کردم رو آهنگه خیلی خوب شد😍

خدایا مراقب تو دلیم باش  
منم واسه تولد شوهرم سفارش دادم پارسال یه بارکد آهنگم زدم روش صدای تبریک خودمم میکس کردم رو آهنگه خیل ...

اخیش راحت شدم 😂

2706