2733
2734
عنوان

خانوم هایی ک دوبار ازدواج کردین، جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 49 پست
منم ی دختر دارم.میترسم ازدواج کنم.هرچند فک‌نکنم خانواده پدری دخترم بزارن پیشم باشه.تعهد ازش میگرفتی ...

گرفتم حضانتشم با منه ۹ ساله ازدواج کردم پسرم الان ۱۷ سالشه بد سنیه کلا نمیسازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شوهرم فوت شده.هیچکس باور نمیکنه ک ی بچه ۵ ساله دارم.همه فک میکنن ی دختر ۲۳ یا ۲۴ ساله ام

آخی عزیزم ، خدا رحمتشون کنه، گلم خیلی مواطب باش گول نخوری. دختر داری مسئولیتت واقعا بالاست. بعضی از مردای کثیفم به هوای ازدواج میان جلو بعد که درگیر احساساتت کردن قشنگ میگن فقط صیغه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728
دعا میکنم ک‌نیاد😅والا میگن خوشکلی و این حرفا☹️

اگه واقعا ادم خوبو سالمی اومد ازدواج کن.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من همیشه میخاستم بدونم اینای ک شوهرشون فوت میشه و بچه دارن چطوره؟مثلا ب راحتی برگشتی خونه بابات با ب ...

اره بعد سالگردش اومدم خونه پدرم.الان ۵ ساله.عموی دخترم میگفت باید زنم بشی.پسرخاله شوهرم خاستگاری کرد ازم.کلی خاستگار دارم.ولی خو سخت گیرم.باشون در ارتباطم ولی خو هیچ کس خانواده خودم نمیشه

2738
اره بعد سالگردش اومدم خونه پدرم.الان ۵ ساله.عموی دخترم میگفت باید زنم بشی.پسرخاله شوهرم خاستگاری کرد ...

خب چه اشکال داره با برادر شو۶رت ازدواج کنی؟ بخدا بیشتر هم هوای دخترتو داره. بنطرم بیشتر فکر کن. اون خدابیامرزم خیالش اسودتره 

گرفتم حضانتشم با منه ۹ ساله ازدواج کردم پسرم الان ۱۷ سالشه بد سنیه کلا نمیسازه

منم میگن تا بچت کوچیکه ازدواج کن ک باطرف راحتتر کنار بیاد.هرچند بچم بابا ندیده.همش میگه بابامیخام و اجی وداداش میخام.ولی خو خودم ازنظر فکری امادگی ندارم

اره بعد سالگردش اومدم خونه پدرم.الان ۵ ساله.عموی دخترم میگفت باید زنم بشی.پسرخاله شوهرم خاستگاری کرد ...

ینی میتونستن نزارن بچه رو ببری ولی خودشون کاری نداشتن من میترسم ی وقت خدای نکرده همچین اتفاقی بیوفته بعد بگن اگ بچرو میخای باید با یکی از داداشاش ازدو...کنی 

اره شوهرم فوت شده.هیچکس باور نمیکنه ک ی بچه ۵ ساله دارم.همه فک میکنن ی دختر ۲۳ یا ۲۴ ساله ام

چندسالته؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
خب چه اشکال داره با برادر شو۶رت ازدواج کنی؟ بخدا بیشتر هم هوای دخترتو داره. بنطرم بیشتر فکر کن. اون ...

اخه زن و بچه داره.گفته واست خونه میخرم ی اصفهان یا خود اهواز.واست ماشین میگیرم.فقط قبول کن.با زنش اختلاف داره کلا ولی خو نمیخام زندگیش خراب بشه.انشالله ک زندگیشون درست بشه.بهش گفتم حتی طلاق گرفتی من زنت نمیشم گفتم اگه میخای بعنوان عموی دخترم باتون درتماس باشم باید بازنت خوب باشی .الان خداروشکر بهترن

2706