2726
عنوان

دخترم شش ماهه شد🥰🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 32 پست
پسر منم فردا ۴ ماهه میشه، نمیدونم ببرم واسه واکسن یا نه،شما واکسن ۶ ماهگیشو زدی؟

حتما ببرش اگ نزنی ۶ماهگیشم نمیزنن خیلی واجبه ببرش فقط واکسن بزن دیگ‌نمون برای قدووزن و اینچیزا

من لعاب برنج ندادم.با فرنی شروع کردم.

یه قاشق ارد برنج رو بذار با اب بپزه هم بزن نذار گلوله بشه.

زیرشو خاموش کن از داغی که افتاد یه پیمونه شیرخشک درست کن و بهش اضافه کن.روز اول دو قاشق بعدش بیشترش کن.یت دو وعده بهش بده

هفته بعد حریره بهش بده.

یه هفته بعد سوپ بهش بده.یه وعده فرنی یا حریره یه وعده سوپ.

هفته بعد 3 وعده بهش بده.میتونی پوره سیب زمینی و هویج بهش بدی.

اینجوری طی یک ماه کم کم عادت میکنه به غذا.

بعدش دیگه به سوپش مواد مختلف اضافه کن

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با پوره میوه و سبزیجات شروع کردم

فرنی رو تو هفته سه میدم

الان باید پوره سیب بهش بدی 

روز اول یه ق چ

رو دوم دوتا و در دو وعده

روز سوم سه تا در دو وعده

روز چهارم پوره گلابی مث وعده سیب میدی

اگر مخای بقیش هم بگم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

از چیزای سبک تر شروع کن فرنی یا مثلا خواهر من به سیب زمینی کوچولو با یه تخم مرغ یا تخم بلدرچین ابپز میکرد قشنگ له میکرد قاطی میکرد شکل توپ درمیاورد هر چن دقیقه یدونه میداد بهش...نترس دیگ ازین ب بعد بده بهش غذا غیر ازونایی ک ممکنه حساسیت بده بهش...

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
منم روزی دوبار فرنی بهش میدم اب جوشم میدم سیب زمینی و هویج پخته و له شده هم میدم

نی نی شما چند ماهس که سیب زمینیم میدی آخه به من گفتن از هفت ماهگی سیب زمینی بدم

دخترکم معجزه خداس  هزاران بار خداروشکر 
جدا؟ چرا ۶ ماهگیشو نزنن عزیزم؟ خیلی میترسم آخه😥

نمیدونم چرا ولی میگن اگ ۴ماهگیشو نزنن دیگ میره یکسالگی براش میزنن .سعی کن ببریش فقط واکسنوبزنی بیاریش والا منم همینکاروکردم اتفاقا خیلیم سخت گذشت شبش

2706