2703
2553
عنوان

دخترم شش ماهه شد🥰🥰🥰

395 بازدید | 32 پست

سلام دخترم شش ماهه شده ولی نمیدونم چندوعده،چی،چطوری،غذا بدم؟شیر خشکم میخوره شب باید شیر بدم؟چند وعده شیر بخوره؟کمک کنید دوستان🙏🙏

دخترکم معجزه خداس  هزاران بار خداروشکر 

الان تازه باید فرنی یا حریره بادام بهش بدی مثلا ۳ یا ۴ قاشق در روز😁

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ببخشید بچه اتون میشنه سینه خیز میره؟ کلا چیکارا میکنه بچه من تازه رفته تو ۵ ماه فقط قلت میزنه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2720
الان تازه باید فرنی یا حریره بادام بهش بدی مثلا ۳ یا ۴ قاشق در روز😁

خیلیییییی استرس دارم میترسم نتونم غذا بدم بخوره گرسنه بمونه الانشم قشنگ شیر نمیخورها...

خیلیییییی استرس دارم میترسم نتونم غذا بدم بخوره گرسنه بمونه الانشم قشنگ شیر نمیخورها...

چند کیلوعه؟

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2714

وایی عزیزم بسلامتی باشه دخترمنم رفته تو۵ماه کی بشه ۶ماهشتموم شه حالکنم . عزیزم بهش کم‌کم باید چیزی بدی یهو غذاندی بهش یا اب کم بده ک معدش بتونه عادت کنه همون شیرو باید چندباربخوره در روز فک‌نکن غذاخورشده

شما ببخشید بچه اتون میشنه سینه خیز میره؟ کلا چیکارا میکنه بچه من تازه رفته تو ۵ ماه فقط قلت میزنه

رهای من فعلا قلت میزنه بعد سعی میکنه بره خیییلی جالبه ..دوس داره بشینه...بارورواکشم میره

2706