1711
1714
عنوان

دخترم شش ماهه شد🥰🥰🥰

383 بازدید | 32 پست

سلام دخترم شش ماهه شده ولی نمیدونم چندوعده،چی،چطوری،غذا بدم؟شیر خشکم میخوره شب باید شیر بدم؟چند وعده شیر بخوره؟کمک کنید دوستان🙏🙏

دخترکم معجزه خداس  هزاران بار خداروشکر 

الان تازه باید فرنی یا حریره بادام بهش بدی مثلا ۳ یا ۴ قاشق در روز😁

من نوشتم لایک نکن شما بدتر لایک کردی حالا اگه بنویسم لایک بکن چیکار میکنی؟😁   جهان سوم یعنی ادعای انگلیسی بلد بودنت بشه ولی یه کلمه ی ساده ی فارسی رو اشتباه بنویسی😏      یه دنیا انسان یه انسان دنیام 💕💫  جمعیت کل کره ی زمین ۸ میلیارد نفره جمعیت ایران ۸۰ میلیون نفر یعنی فقط ۱/. درصد احتمال داشت بیفتیم تو ایرانکه افتادیم 😐😑  میدونم امضا هام هیچ ربطی به هم نداره ولی شما به بزرگی خودت ببخش😂💙

شما ببخشید بچه اتون میشنه سینه خیز میره؟ کلا چیکارا میکنه بچه من تازه رفته تو ۵ ماه فقط قلت میزنه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه و عسل).دود دادن عنبر نسا روزی ک پاک میشید قبل اینکه بخای بری حمام.مصرف فولیک اسید هرشب قبل خواب.مصرف ویتامینdهرماه با دوز  ۵۰ هزار.قبل خواب روعن سیاه دانه ب شکم و قسمت رحم. ب شوهرتم هر شب یک استکان نصفش عرق کاسنی نصفش اب بده  بخوره بعد از ۳ ماه اقدام داشته باش انشالله خداوند بهتون ی فرزند صالح میده شک نکن

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

الان تازه باید فرنی یا حریره بادام بهش بدی مثلا ۳ یا ۴ قاشق در روز😁

خیلیییییی استرس دارم میترسم نتونم غذا بدم بخوره گرسنه بمونه الانشم قشنگ شیر نمیخورها...

1718
خیلیییییی استرس دارم میترسم نتونم غذا بدم بخوره گرسنه بمونه الانشم قشنگ شیر نمیخورها...

چند کیلوعه؟

من نوشتم لایک نکن شما بدتر لایک کردی حالا اگه بنویسم لایک بکن چیکار میکنی؟😁   جهان سوم یعنی ادعای انگلیسی بلد بودنت بشه ولی یه کلمه ی ساده ی فارسی رو اشتباه بنویسی😏      یه دنیا انسان یه انسان دنیام 💕💫  جمعیت کل کره ی زمین ۸ میلیارد نفره جمعیت ایران ۸۰ میلیون نفر یعنی فقط ۱/. درصد احتمال داشت بیفتیم تو ایرانکه افتادیم 😐😑  میدونم امضا هام هیچ ربطی به هم نداره ولی شما به بزرگی خودت ببخش😂💙

وایی عزیزم بسلامتی باشه دخترمنم رفته تو۵ماه کی بشه ۶ماهشتموم شه حالکنم . عزیزم بهش کم‌کم باید چیزی بدی یهو غذاندی بهش یا اب کم بده ک معدش بتونه عادت کنه همون شیرو باید چندباربخوره در روز فک‌نکن غذاخورشده

پسر منم فردا ۴ ماهه میشه، نمیدونم ببرم واسه واکسن یا نه،شما واکسن ۶ ماهگیشو زدی؟

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسر قشنگم😍😍😍
1710
شما ببخشید بچه اتون میشنه سینه خیز میره؟ کلا چیکارا میکنه بچه من تازه رفته تو ۵ ماه فقط قلت میزنه

رهای من فعلا قلت میزنه بعد سعی میکنه بره خیییلی جالبه ..دوس داره بشینه...بارورواکشم میره

1709
پسر منم فردا ۴ ماهه میشه، نمیدونم ببرم واسه واکسن یا نه،شما واکسن ۶ ماهگیشو زدی؟

حتما ببرش اگ نزنی ۶ماهگیشم نمیزنن خیلی واجبه ببرش فقط واکسن بزن دیگ‌نمون برای قدووزن و اینچیزا

من لعاب برنج ندادم.با فرنی شروع کردم.

یه قاشق ارد برنج رو بذار با اب بپزه هم بزن نذار گلوله بشه.

زیرشو خاموش کن از داغی که افتاد یه پیمونه شیرخشک درست کن و بهش اضافه کن.روز اول دو قاشق بعدش بیشترش کن.یت دو وعده بهش بده

هفته بعد حریره بهش بده.

یه هفته بعد سوپ بهش بده.یه وعده فرنی یا حریره یه وعده سوپ.

هفته بعد 3 وعده بهش بده.میتونی پوره سیب زمینی و هویج بهش بدی.

اینجوری طی یک ماه کم کم عادت میکنه به غذا.

بعدش دیگه به سوپش مواد مختلف اضافه کن

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

من با پوره میوه و سبزیجات شروع کردم

فرنی رو تو هفته سه میدم

الان باید پوره سیب بهش بدی 

روز اول یه ق چ

رو دوم دوتا و در دو وعده

روز سوم سه تا در دو وعده

روز چهارم پوره گلابی مث وعده سیب میدی

اگر مخای بقیش هم بگم

میشه برا خونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی💙
1651