2726
عنوان

جواب سنوگرافی ان تی

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 41 پست
ن من هیچی حس نمیکنم من ۱۲ هفتمه هنوز واسه تکون خیلی زوده که

شمارو که میدونم با کاربررقیه هستم که هفته اش تقریبا باهام یکیه گلم اگه جفتت خلفی باشه فکر کنم از ۱۶ هفته به بعد حس کنی

ن من هیچی حس نمیکنم من ۱۲ هفتمه هنوز واسه تکون خیلی زوده که

گلم جفتت قداميه اواخر بيست و يك هفته شايد حسش كني

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر گفته بود انومالي هم گفت پسر ىلي بنظرم جنسيت رو تا انومالي به كسي نگو 

ب من گف ۹۰ درصد پسره واسه همون نوشته نه ب کسی چ ربطی داره 

خودمم از همون اول حسم میگف پسرههه تا ببینیم انومالی چی میشه؟

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
2728
گلم جفتت قداميه اواخر بيست و يك هفته شايد حسش كني

اهاع 

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
مبارکه اسی.چن هفته رفتی ان تی؟

تو آن تی گف ۱۲ هفته هستی 

من تاریخی ک دکترم گف رفتم :)

ب من گف ۹۰ درصد پسره واسه همون نوشته نه ب کسی چ ربطی داره  خودمم از همون اول حسم میگف پسرههه ت ...

نه منظورم ربط داشتنش نيست عزيزم

منظور ميگم درصد خطا داره بزار صد درصد بگن بعد

من حتي به مامانامونم نگفتم جنسيت رو  بعد سونو انومالي گفتم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
مگه ان تی هم جنسیت میگه؟پس چرا من رفتم نگفت☹

نمیدونم ب من ک گف 😐تازه گف مطمعنم ۹۰ درصد که پسره 

من اخرین پریودم ۱۸ ابان بوده جالبه باهم یکی هستیم

بسلامتي عزيزم

ايشالا سالم بياد بغلت

برا تكوناشم نترس ايشالا تا هفته اينده شروع ميشه

نه منظورم ربط داشتنش نيست عزيزم منظور ميگم درصد خطا داره بزار صد درصد بگن بعد من حتي به مامانامونم ...

من ب مامانم از روز اول گفتم پسره 😍😍

حالا هر چی خدا بخواد تا چن هفته دیگه قطعی میشه ک گلدختره یا گل پسر 

اصن فرقی نداره سالم باشه و سالم ب دنیا بیاد همین کافیه

2706