2733
2739

واقعا این حجم از عقده و بی نزاکتی از کجا میااد ...دائما سرکار چالش و اعصاب خوردی داریم از رفتار باقی افراد و همکارا ...هرروز یه بامبول جدید ...واقعا گاهی فکر میکنم دارم بیشتر از توانم تحمل میکنم ...من آدم جواب دادن هم نیستم این از همه بدتره انگار ....شما هم محیط کارتون سخته یا نه ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازدواج کردید ؟ من حس میکنم مرد شدم

آره متاهلم ...اینم هست ..من 90 درصد همکارام مجردن..اصلا به قول خودشون لزومی هم نداره ازدواج کنن...ولی من واقعا درگیرم بااین مسئله سرکار ..در حدی که شوهرم گفت برو استعفا بده😂😂

نه من سرکار فقط میخندم معمولا 😂😂 محیط مون شاده

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2738
نمیدونم کلا چرا اطراف خانمای شاغل حاشیه ی بیشتری هست نسبت به آقایونی که تو همون محیط کار میکنن شایدم ...

والا تو محیط ما کلن حاشیه داریم 😂😂زن و مرد هم نداره ..بعضی از همکارای خانم که شیطانم درس میدن ..آدم دلش میگیره از این حجم از سنگدل بودن و بد شدن دنیا

میشه بگید کارتون چیه

طراح پارچه و گرافیک یک شرکتم

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

منم مثل شمام

اونقدر بازی های مختلف

زیر اب زنی

بامبول

به فکر عوض کردن شغلمم

با اینکه وجهه اجتماعی اش خوبه و کلی کلاس داره اما اصلا از چشمم افتاده به خاطر همکارام

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شغل خارج از خونه رو اصلاااا واسه یه زن قبول ندارم ولی مجبوریم دیگه چه میشه کردددد😑😑

من مجبور نیستم ...خیلی دوست دارم هم شغلم و هم شاغل بودن و ....ولی محیط کاری واقعا سخته دست و پنجه نرم کردن باهاش....تو خونه بودن خیلی عوارض داره ...بیرون کار کردنم عوارض خودشو داره ...من یه مدتیه کلن ذهنم درگیره

والا تو محیط ما کلن حاشیه داریم 😂😂زن و مرد هم نداره ..بعضی از همکارای خانم که شیطانم درس میدن ..آد ...

درسته ولی در این مورد که من میگم آقایون اگر مسئله ای هم باشه زود حل میشه و فراموش میکنن ولی خانما نه

همسرم میگه شما خودتون مدام برا خودتون چالش درست میکنید یکم بیخیال باشید

اللهم عجل لولیک الفرج
2706