2733
2734
عنوان

خشته شدم من از خودم بدم می اید دیگه

180 بازدید | 10 پست

سلام خوب هستین به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید من چطوری میشه که شماها یا بعضی ها هم باکلاسن و انگیزه دارند نماز  میخونن رژیم دارن کلا این افراد چطوری اینطور هستند اضافه وزن زیادی دارم و باید حداقل ۲۰ کیلو کم می کنم انگیزه ندارم اصلا توی هیچ کاری فقط دوست دارم بخوابم حتی کارهای خونه روبه سختی انجام میدم یا به سختی انجام میدم خیلی دوست دارم نماز بخونم ولی همش امروز و فردا می کنم آخرم نمیخونم اعتماد به نفسم خیلی پایینه این  خیلی بده چون تو فامیل همسرمم همه باکلاس و باعتماد به نفس و زبرو زرنگن خیلی دوست دارم ورزش کنم و خیاطی و بافتنی ولی نمیکنم شرایط رفتن هم ندارم خیلی زود همه چیو فراموش میکنم مثلا شوهرم یه کاری میگه بعد انجام بده من چند دقیقه بعد کلا یادم میره تا شوهرم یاد میاره که انجام ندادی خسته شدم از این وضع خودم

همین الان شروع کن خب

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

گلم ناراحت نشی ولی فکر میکنم دچار افسردگی شدی

زود خودتو درمان کن

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یه دفتر مخصوص برنامه ریزی داشته باش 

همه کاراتو با اولویت توش بنویس 

اینترنت سرچ کن بولت ژورنال 

خب احتمالا کسی مشوقت نیس ک انگیزه نداری ولی سعی کن بخودت ب بدنت اهمیت بدی منم مث توشده بودم بعداز زایمانم تاهمین چندروز پیش ولی تصمیم گرفتم رژیم‌بگیرم چون۲۳کیلو اضاف دارم شوهرم دلش نمیخادرژیم بگیرم امامن دارم تلاش میکنم ک مث قبل اززایمانم جذاب بشم حتی نمازم میخوندم و اززایمان ول کردم چون نتونستم تاالان الان دارم شروع میکنم و اینک میفهمم حالتو اما روشتوعوض کن تاشادباشی 

2738

منم مثل توام ول گاهگداری به خودم یه تکونی میدم مثلا یه ماهه رژیمم البته نه رژیم سخت فقط در حدی میخورم که احساس سبکی کنم برنجمو   هشت قاشق کمتر کردم قندو نوشابه رو حذف کردم 

بنظر من از یه جایی باید شروع کرد از فعالیتی که دوس داری شروع کن مثلا علاقه به یه ورزش خاص برو کلاسش همین انگیزه میده هرچی بیشتر بشینی و هیچ کاری نکنی کسل تر میشی و اعتماد به نفست هم همراهش میاد. الان که کرونا اومده نمیشه کلاسی هم رفت.. رفت و آمد با افراد فعال هم تاثیر داره 

🙁❤️

اول ببین بخاطر چی میخوای اینکارارو بکنی؟!اگه بخاطر خودته که سعی کن کم کم شرو کنی!کتاب روانشناسی تنبلی رو بخون.اسم نویسندش یادم رفته.کتاب نیمه تاریک وجود دبی فورد و اعتماد بنفس باربارا دی انجلیس رو بخون.ولی همه همه اینا رو این دور میچرخه که خودت بخوای!و مهمه بخاطر خودت بخوای!

من همین یه دونه ام!